Demi Moore i Bruce Willis zostali dziadkami. Ich córka pokazała zdjęcie i zdradziła płeć dziecka

Bruce Willis i Demi Moore zostali dziadkami
Bruce Willis i Demi Moore zostali dziadkami
Źródło: Phil Faraone/VMN18/Getty Images For Comedy Central
Bruce Willis i Demi Moore zostali dziadkami. Ich najstarsza córka Rumer urodziła i pokazała swoje dziecko. Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore zdradziła płeć oraz imię pociechy. Zobaczcie maleństwo i reakcje gwiazdorskiej pary na powitanie nowego członka rodziny.

Bruce Willis doczekał się z aktorką Demi Moore trzech córek. Najstarsza to Rumer Glenn Willis, która właśnie została mamą. Aktor ma przyjacielskie relacje z byłą żoną. Wspólnie cieszą się z narodzin kolejnego członka rodziny. Bruce Willis z obecną żoną Emmą Heming ma jeszcze dwie córki.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

Demi Moore i Bruce Willis zostali dziadkami

34-letnia Rumer Willis została mamą. Aktorka i muzyk Derek Richard Thomas zostali rodzicami i podzielili się swoim szczęściem z fanami na Instagramie, gdzie opublikowali pierwsze zdjęcie maleństwa. Córka Demi Moore i Bruce'a Willisa urodziła 18 kwietnia. Na świecie pojawiła się dziewczynka, która otrzymała imię Louetta Isley Thomas.

"Jesteś czystą magią. Urodzona w domu 18 kwietnia. Jesteś czymś więcej, niż kiedykolwiek marzyliśmy" - napisała Rumer Willis.

Rumer Willis w jednym z wywiadów wyznała, że jej ojciec Bruce Willis od dawna marzył o tym, żeby zostać dziadkiem. Okazało się, że aktor najbardziej pragnął mieć wnuka, a nie wnuczkę.

"Chciałbym, żebyś urodziła syna, ponieważ potrzebuję trochę męskiej energii w tej grupie [...]. Mam pięć córek, twoją mamę i żonę. Jest po prostu za dużo kobiecej energii" - Bruce Willis powiedział tak córce, która zdradziła to w programie telewizyjnym "The Talk".

"Kochamy ją bardzo mocno" - skomentowała zdjęcie maluszka Emma Heming Willis, macocha Rumer Willis.

"Czysta miłość" - dodała szczęśliwa babcia Demi Moore.

Rodzina Bruce'a Willisa wspiera go w chorobie

W 2022 rodzina aktora poinformowała w mediach społecznościowych, że Bruce Willis cierpi na afazję i w związku z ciężkim stanem zdrowia kończy karierę. 16 lutego 2023 r. bliscy aktora oświadczyli, że choroba postępuje i stwierdzono u niego nieuleczalną formę demencji — otępienie czołowo-skroniowe.

Druga żona Bruce'a Willia jest od niego o 24 lata młodsza. Emma Heming przyznała, że choroba aktora wpływa na wszystkich członków rodziny. Aktorka dodała, że jej codzienność nie należy do najlżejszych.

"Po prostu myślę, że to ważne, że dostrzegasz wszystkie strony tej sytuacji. Zawsze dostaję wiadomości, w których ludzie piszą: 'Och, jesteś taka silna. Nie wiem, jak ty to robisz'. Nie dano mi wyboru. W rzeczywistości każdego dnia mam chwile smutku" - wyznała ukochana aktora.

Poniżej Rumer Willis w dzieciństwie z ojcem oraz filmik, na którym cała rodzina Bruce'a Willisa świętuje jego urodziny.

Hollywoodzki aktor skończył 68 lat. W dniu święta męża Emma Heming wyznała na Instagramie, że zaczęła dzień od płaczu. Chciałaby mieć zdrowego męża, który pomógłby jej w wychowaniu dzieci. Obecna ukochana aktora ma świetny kontakt z Demi Moore, która stara się pomagać kobiecie i odciążać ją w opiece nad mężem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Phil Faraone/VMN18/Getty Images For Comedy Central

podziel się:

Pozostałe wiadomości