Gwiazdy

Cezary Żak zabrał głos w sprawie palenia śmieci na swojej działce. Zacytował Biblię

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Cezary Żak zabrał głos w sprawie palenia śmieci

Cezary Żak popełnił wykroczenie, które w mocnych słowach komentują jego fani. Aktor palił śmieci na swojej mazurskiej działce. Jego zaniepokojeni sąsiedzi opisali, jak się zachował. Teraz Cezary Żak odniósł się do swojego czynu.

Cezary Żak spędził majówkę w towarzystwie swojej żony na Mazurach. Małżonkowie mają tam przepiękny dom z widokiem na jezioro. Ich wypoczynkowy wypad zostanie na długo zapamiętany, gdyż jak się okazało, znany aktor palił śmieci na swojej działce. Wszystko udokumentowali fotoreporterzy. "Super Express" opublikował również doniesienia sąsiadów aktora.

Cezary Żak palił śmieci. Ostra reakcja sąsiadów

Okoliczni mieszkańcy interweniowali w sprawie zanieczyszczania środowiska. Sąsiedzi aktora byli oburzeni jego postawą. Poinformowali o tym, co działo się na posesji Cezarego Żaka.

"Wrzucał do ognia styropian, plastiki, folie i wiele innych odpadków, które powinien posegregowane oddać do utylizacji. Dym i smród były nie do wytrzymania. Żak palił śmieci przez około godzinę" - usłyszał "Super Express" od jednego z sąsiadów Cezarego Żaka.

Nagłośniona sprawa dotarła do Jacka Ozdoby z Ministerstwa Klimatu i Środowiska, który złożył w tej sprawie zawiadomienie do właściwych organów.

"Zgodnie z art. 191 ustawy o odpadach za takie zachowanie grozi kara grzywny lub areszt. Zgłosiłem sprawę do właściwych organów. Ponadto za zaśmiecanie podwyższamy kary. Wstyd, Panie Żak! W ramach pokuty proszę o nagłośnienie nowych kar!" - napisał na Twitterze.

Mąż Katarzyny Żak odniósł się do sprawy i okazał skruchę. Opublikował dwa zdjęcia. Sprawdźcie, co napisał.

Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?
Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Cezary żak przeprasza fanów. Zamieścił cytat z Biblii

Cezary Żak po raz pierwszy odniósł się do swojego występku w publikacji na Facebooku. Opublikował zdjęcie w charakteryzacji z serialu, w którym wcielał się w postać wójta i księdza. Fani aktora przypomnieli sobie, jak Cezary Żak pouczał swoją gospodynię, aby nie paliła plastików w piecu. Na niektóre nieprzychylne komentarze aktor zareagował cytatem z Ewangelii św. Jana.

"Który z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem" - napisał.

Kilka godzin później aktor opublikował kolejne zdjęcie. Tym razem pokazał swoją prywatną fotografię, na której delikatnie zasłania twarz.

"A wszystkich tych z Państwa, którzy czują się oburzeni i zniesmaczeni moim karygodnym zachowaniem, bardzo przepraszam" - dodał w opisie zdjęcia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości