Cher chce ubezwłasnowolnić młodszego syna. Złożyła już dokumenty w sądzie

Cher
Cher
Źródło: Getty Images North America
Cher chce ubezwłasnowolnić młodszego ze swoich synów. Elijah Blue Allmanod ma bowiem problemy ze zdrowiem psychicznym i jest poważnie uzależniony od narkotyków. Słynna wokalista chce sprawować pieczę nad nim oraz rodzinnym majątkiem i w tym celu złożyła już w sądzie odpowiednie dokumenty.

Cher to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Artystka od zawsze budziła zainteresowanie mediów nie tylko ze względu na jej wielką karierę, ale także ze względu na burzliwe życie prywatne. Gwiazda doczekała się dwóch synów z dwóch małżeństw: Chaza Bono ze związku z Sonnym Bono oraz Elijaha Blue Allmanoda, który jest owocem jej miłości z Greggiem Allmanem Cherma.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach
Małgorzata Ostrowska opowiedziała, jak wyglądały rockandrollowe imprezy w których uczestniczyła. Przyznała także jaki ma stosunek do narkotyków
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Syn Cher ma poważne problemy z narkotykami

Jeden z synów Cher, Elijah Blue Allmanod, od wielu miesięcy ma poważne problemy ze zdrowiem psychicznym i używkami. Mężczyzna ma być bowiem uzależniony od narkotyków, co w połączeniu z chorobą uniemożliwia mu codziennie normalne funkcjonowanie.

Dodatkową kwestią jest rozrzutność syna piosenkarki, który wydaje zarobione przez Cher pieniądze z rodzinnego majątku, które są odłożone na specjalnym funduszu powierniczym. Z tego właśnie względu gwiazda długo zastanawiała się nad ubezwłasnowolnieniem dziecka i sprawowaniem kurateli nad jego życiem. Teraz podjęła trudną decyzję i złożyła odpowiedni wiosek do sądu.

"Biorąc pod uwagę jego ciągłe problemy ze zdrowiem psychicznym i nadużywaniem substancji psychoaktywnych, Cher obawia się, że wszelkie fundusze przekazane synowi zostaną natychmiast wydane na narkotyki, pozostawiając go bez środków na utrzymanie" - czytamy w opublikowanym fragmencie dokumentu przez magazyn "People".

Cher chce ubezwłasnowolnić syna i nałożyć na niego kuratelę

Problemy narkotykowe syna Cher nie są dla amerykańskich mediów zaskoczeniem. Kilka miesięcy temu tamtejsza prasa donosiła o upozorowanym porwaniu mężczyzny. Wokalistka miała bowiem siłą doprowadzić Elijaha Blue Allmanoda na zamknięty odwyk. Sama gwiazda nigdy jednak nie potwierdziła tych plotek.

Jeśli sąd przychyli się do wniosku Cher, już niedługo artystka będzie sprawowała kuratelę nad życiem i majątkiem młodszego syna. Wokalistka wyznała, że podjęła takie kroki jedynie z miłości do swojego dziecka.

"Zmagamy się z tym samym problemem, co miliony Amerykanów. Jestem matką. Taka jest moja rola. W ten czy w inny sposób muszę pomagać moim dzieciom. Robisz wszystko, co w twojej mocy, bo na tym polega bycie matką. To wielka radość, nawet jeśli ma swoje cienie. Kiedy myślisz o swoich dzieciach, uśmiechasz się, kochasz je i próbujesz być przy nich" - tłumaczyła piosenkarka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości