Ciężarna Rihanna w obiektywie legendy. Fenomenalne zdjęcia i odważne słowa o dziecku

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Rihanna wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Vogue"

Rihanna jest w zaawansowanej ciąży. Piosenkarka spodziewa się pierwszego dziecka, co wzbudza ogromne zainteresowanie fotoreporterów, którzy chcą uchwycić ją choćby w sklepie czy na ulicy. Zupełnie inne zdjęcia możecie obejrzeć dzięki sesji dla magazynu "Vogue". Rihanna odsłoniła ciało i zaprezentowała się w odważnej stylistyce. Nie można oderwać od niej wzroku!

Rihanna ogłosiła ciążę na początku lutego 2022. Gwiazda opublikowała zdjęcia, na których widoczny był już duży brzuszek. Piosenkarka i jej ukochany A$AP Rocky pochwalili się swoim szczęściem przed całym światem. Rihanna ma niesamowite zasięgi na Instagramie. Obserwuje ją tam 126 milionów osób! Barbadoska ikona muzyki przyciąga uwagę swoim wyglądem. Fani przyzwyczaili się do tego, że lubiła prowokować na scenie. Jak jest teraz? Gwiazda wyznała, że w ciąży nie chciała utracić siebie samej i swojego stylu.

Ciężarna Rihanna w sesji dla "Vogue". Niesamowite kadry

Rihanna nie utraciła swojego drapieżnego charakteru. Fotografka osadziła sesję zdjęciową w eleganckich pomieszczeniach paryskiego hotelu Ritz, z których jednak przebija się miasto i odrobina mroku. Oczywiście nie możemy zapominać o charakterze magazynu "Vogue". Rihanna prezentuje na sobie odważne i intrygujące stylizacje. W centrum uwagi znajduje się brzuch artystki, który eksponowany jest za pomocą biżuterii czy prześwitujących tkanin. Piosenkarka na co dzień również chętnie pokazuje nagi brzuch, zakładając np. krótkie koszulki.

Autorką zdjęć jest Annie Leibovitz — amerykańska fotografka, mistrzyni w swoim fachu. Portretowała takie osobistości jak: John Lennon i Yoko Ono, Demi Moore (również, gdy była w ciąży), Michael Jackson, Andy Warhol, Whoopi Goldberg, Meryl Streep. Wielką miłością artystki była wybitna eseistka Susan Sontag. Pozostawały w związku aż do śmierci pisarki w 2004 roku.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rihanna nie planowała ciąży. Dziecko wywróciło jej świat do góry nogami

W najnowszym numerze "Vogue" do sesji zdjęciowej dołączony jest wywiad z piosenkarką. Rihanna przyznała, że wieść o zajściu w ciążę całkowicie ją zaskoczyła.

"Nawet nie wiem, kiedy mam owulację. Po prostu dobrze się bawiliśmy, a potem stało się to. Zrobiłam test, następnego dnia udałam się do lekarza i tak zaczęła się nasza podróż" - wyznała bez ogródek.

Rihanna nie jest już kojarzona wyłącznie z muzyką. Od lat ma własną firmę z luksusowymi kosmetykami i jest projektantką mody. Gwiazda obawia się tego, jak zdoła łączyć różne życiowe role. Z jednej strony będzie matką, a z drugiej nie chciałaby rezygnować z kariery.

"Zachowanie równowagi od zawsze stanowiło dla mnie największe wyzwanie. A teraz w grę wchodzi inny człowiek. Mam firmy, które nie będą zarządzać się same. Z drugiej strony przypominam sobie, że moja mama wychowała naszą trójkę, nie mając ułamka zasobów, które ja posiadam, więc poradzę sobie. A jak to będzie wyglądać? Nie jestem pewna" - przyznała w okładkowym wywiadzie.

Artystka nawiązała do tego, jak prezentuje się w ciąży. Wyznała, dlaczego tak bardzo pragnie podkreślać swój obecny stan za pomocą mody. Indywidualność jest dla Rihanny bardzo ważna. Stara się nie zatracić siebie, nosząc pod sercem innego człowieka.

"Moje ciało robi teraz niesamowite rzeczy i nie będę się tego wstydzić. Ten czas powinien być uroczysty. Bo dlaczego miałabym ukrywać swoją ciążę? Gdy dowiedziałam się, że będę mamą, pomyślałam, że na pewno nie będę robić zakupów w działach dla kobiet w ciąży. Moda jest zbyt fajna, by z niej rezygnować. Nie pozwolę, aby ta część mnie zniknęła, ponieważ moje ciało się zmienia" - podkreśliła Rihanna.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości