Lara Gessler od lat zmaga się z bolesną przypadłością. Jej córka cierpi na to samo

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Lara Gessler od lat zmaga się z chorobą. Schorzenie odziedziczyła jej córka Nena

Lara Gessler od dzieciństwa zmaga się z przewlekłą chorobą skóry. Podzieliła się z obserwatorami sposobem na poradzenie sobie z tym bolesnym schorzeniem. Niestety jej córeczka Nena cierpi na to samo.

Lara Gessler jest bardzo troskliwą mamą. Postanowiła zrobić wszystko, by ulżyć dziecku w cierpieniu. Sama dobrze wie, jak uciążliwe jest życie z chorobą skóry. Okazało się, że wiele osób doświadcza tego samego.

Lara Gessler zmaga się z chorobą skóry. Córka odziedziczyła schorzenie

Lara Gessler wyjaśniła na Instagramie, z czym się zmaga. Schorzenie powoduje nieprzyjemne objawy. Może zniknąć w dzieciństwie, ale często tak nie jest.

"Jakiś czas temu mówiłam Wam o tym, że mam AZS - atopowe zapalenie skóry. To przypadłość, która męczy wiele maluchów. Większość z nich z tego wyrasta, ale niektórzy - tak jak ja - nie. U mnie objawia się to sezonowo, kiedy jest zimno i wieje wiatr. Skóra jest wtedy bardzo przesuszona, swędzi, a czasami najzwyczajniej w świecie boli" - wyjaśniła Lara Gessler.

Córka Magdy Gessler używa specjalnych kosmetyków do ciała, aby zminimalizować ból.

"Od prawie 1,5 roku ratuje nimi również skórę Neny, bo niestety przejęła po mnie AZS (cerę bobasa w domu ma tylko Tata) - dodała.

Okazuje się, że na atopowe zapalenie skóry choruje wiele osób. Obserwatorzy Lary Gessler utożsamiają się z jej cierpieniem. Magda Gessler zareagowała na post córki.

"Kochane moje" - skomentowała gwiazda "Kuchennych Rewolucji".

Karolina Antoniades z "Żon Miami" walczy z bezpłodnością
Karolina Antoniades z "Żon Miami" walczy z bezpłodnością Karolina Antoniades z "Żon Miami" od lat stara się o drugie dziecko. Athena chciałaby mieć siostrę? "Tylko zięki temu się jeszcze nie poddaliśmy" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lara Gessler promienieje w drugiej ciąży

Pierwsze dziecko Lary Gessler skończy w październiku dwa latka. Mała Nena jest oczkiem w głowie rodziców, którzy szykują się na powitanie kolejnego bobasa. Córka Magdy Gessler ogłosiła niedawno, że znów jest w ciąży. Lara doskonale odnajduje się w macierzyństwie. Pogodziła opiekę nad córeczką z zawodowymi zobowiązaniami. Lara Gessler jest przecież właścicielką pracowni kulinarnej, w której prowadzone są warsztaty z gotowania dla dzieci i dorosłych. Zdążyła też napisać książkę pt. "Słodki zielnik Lary".

Córka gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" promienieje w ciąży. Jej brzuszek robi się coraz większy, ale Lara Gessler lubi to podkreślać obcisłymi stylizacjami. Na początku kwietnia pojawiła się na imprezie w towarzystwie męża Piotra Szeląga. Wybrała kreację, która zapewniła jej sporo komplementów.

"Bije od Ciebie szczęście. Niby o gustach się nie dyskutuje, ale w codziennych czy wieczorowych kreacjach, tak samo przyjemnie się na Ciebie patrzy" - skomentowała internautka.

Magda Gessler postanowiła wyjaśnić obserwatorce córki, skąd bierze się ten blask.

"Bo jest pomysł i odwaga... mowa ciała" - napisała restauratorka, która sama wyróżnia się kolorowymi stylizacjami i uczy Polaków, jak czerpać radość z małych rzeczy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości