Córka Adama Małysza pokazała, czym się zajmuje. Tworzy projekt z mężem

Córka Izy i Adama Małyszów na nowym zdjęciu z mężem
Córka Izy i Adama Małyszów na nowym zdjęciu z mężem
Źródło: MWMEDIA
Córka Adama Małysza wyszła za mąż na początku września 2021r. Karolina Małysz nie pokazywała na Instagramie zdjęć ze ślubu. Przeszła od razu do relacjonowania podróży poślubnej. To właśnie podróżowanie połączyło ją z mężem. Postanowili więc stworzyć razem pewien projekt.

Karolina Małysz jest studentką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z jej profilu na Instagramie wynika, że podróżowanie jest jej ogromną pasją. Dziewczyna publikuje relacje ze swoich wyjazdów w różne zakątki świata. Córka Adama Małysza opublikowała nowe zdjęcie z mężem. Para całuje się na stoku narciarskim w Austrii. Zdjęcie zostało zamieszczone na wspólnym profilu pary, który nazywa się "Czyżby podróż?".

Karolina Małysz wystartowała z projektem podróżniczym. Pracuje z mężem

Małżonkowie zapowiedzieli, że zamierzają opowiadać o pięknych miejscach na świecie. Karolina Małysz i jej mąż Kamil Czyż podpowiadają, co zjeść i zobaczyć w tym konkretnym miejscu. Ich profil śledzi już Adam Małysz.

"Cześć! Tu Karolina i Kamil. Chcielibyśmy Was zaprosić do pozostania z nami na dłużej! Ten profil będzie w całości poświęcony naszym podróżom. Pokażemy Wam piękne miejsca, przekażemy trochę ciekawostek i informacji praktycznych. Obecnie przebywamy z przyjaciółmi w Austrii. Zatrzymaliśmy się w Nassfeld — ośrodku narciarskim położonym w słonecznej Karyntii. Po pierwszym dniu jazdy możemy śmiało stwierdzić, że jest to ośrodek godny polecenia" - napisali w pierwszym poście na profilu.

Mąż Karoliny Małysz równie chętnie fotografuje krajobrazy z różnych miejsc na świecie. Sport stanowi dużą część jego życia. Podobnie jak jego teść — interesuje się sportami zimowymi i motoryzacją.

"Jeździ raczej rekreacyjnie, przede wszystkim motocyklem crossowym, czasem na quadzie. Razem jeździliśmy samochodem i mogę powiedzieć, że dobrze prowadzi. Wysportowany, fajny chłopak. Ja i żona lubimy go" — mówił w 2020 roku Adam Małysz.

Adriana Kalska w "Papierach na szczęście". Czy utożsamia się z postacią Marty Wiśniewskiej?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jak wyglądał ślub córki Adama Małysza?

Ślub Karoliny Małysz i Kamila Czyża odbył się 4 września 2021 w Szczyrku. Adam Małysz prowadził córkę do ołtarza. Uroczystość udało się utrzymać w tajemnicy przez pewien czas...

"Staraliśmy się utrzymać datę ślubu w tajemnicy, ponieważ uważamy, że jest to bardzo prywatna uroczystość, którą chcieliśmy spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Natomiast, gdy dowiedzieliśmy się, że data wyszła na jaw, uznaliśmy, że nie ma sensu się już ukrywać i sami pochwaliliśmy się naszym szczęściem w mediach społecznościowych" - powiedziała Karolina Małysz w rozmowie z "Plejadą".

Panna Młoda miała na sobie delikatną sukienkę ze zdobieniami. Natomiast do tańca miała przygotowaną znacznie skromniejszą kreację.

"Została uszyta z ok. 40 metrów tkanin i tiulu włoskiego. Zdobiona ręcznie kwiatami i kamykami" - mówiła o sukni ślubnej Karoliny Małysz projektantka Patrycja Kujawa w rozmowie z "Party".

Poniżej ślubny teledysk Karoliny Małysz. Zobacz nagranie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości