Karolina Bielawska została Miss World. Jak zareagowała Aneta Kręglicka?

Aneta Kręglicka
Aneta Kręglicka komentuje laureatkę Miss World
Źródło: MW MEDIA
Polka wygrała konkurs Miss World. Ta radosna wiadomość obiegła już cały kraj. Podczas gdy media opisują wielki sukces Karoliny Bielawskiej, głos w sprawie postanowiła zabrać Aneta Kręglicka. Co sądzi o swojej następczyni?

Po 33 latach tytuł najpiękniejszej kobiety świata ponownie trafił w ręce Polki. Aneta Kręglicka jako pierwsza w historii naszego kraju zdobyła tytuł Miss World. W jednym z wywiadów skomentowała wybór komisji w Portoryko i przekazała Karolinie Bielawskiej wskazówki dotyczące korzystania z tytułu. 

Miss World - Polka została najpiękniejszą kobietą świata

Karolina Bielawska została wybrana na najpiękniejszą kobietę świata. W prestiżowym konkursie pokonała 39 reprezentantek innych krajów. O zwyciężczyni nie wiemy jeszcze zbyt wiele. 22-latka pochodzi z Łodzi i w 2019 roku została laureatką konkursu Miss Polonia. Internauci szybko zauważyli także fizyczne podobieństwo do hollywoodzkiej Aktorki - Margot Robbie. W mediach społecznościowych pojawiły się także porównania do pierwszej Miss World pochodzącej z Polski - Anety Kręglickiej. 

"Życzę, żeby traktowała tę przygodę, jako dobre doświadczenie. Przy tej okazji poznawała siebie i swoje możliwości. Ale miała dystans do zamieszania, które teraz wywołała. I niech pozostanie wierna sobie" - powiedziała w wywiadzie dla portalu Plotek.pl Aneta Kręglicka. 

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Aneta Kręglicka komentuje wygraną Polki w Miss World 2021

Aneta Kręglicka jest utożsamiana z polskim kanonem piękna, mimo iż od jej wygranej w plebiscycie minęło już ponad 30 lat. Nic więc dziwnego, że internauci próbują znaleźć wspólny mianownik w wyglądzie obu pochodzących z Polski laureatek konkursu. 

"Szczerze bardzo się cieszę. To wspaniałe! Mam nadzieję, że dla Karoliny to będzie piękna przygoda życia. Niech się tym cieszy! Gratulacje!" - powiedziała Aneta Kręglicka, komentując wygraną rodaczki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości