Tak wygląda córka Agnieszki Pilaszewskiej. 28-latka poszła w ślady mamy

Agnieszka Pilaszewska pokazała córkę
Agnieszka Pilaszewska pokazała córkę
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Pilaszewska gościła ostatnio na kanapach "Dzień dobry TVN" wraz z córką Kornelią Maciejewską. Jak się okazało, córka poszła w ślady mamy i również została aktorką. Jakie mają relacje?

Agnieszka Pilaszewska jest nie tylko aktorką, ale także scenarzystką i nauczycielką. To właśnie ona napisała "Przepis na życie", który później jako serial podbił serca widzów. Artystka ze związku z Maciejem Maciejewskim doczekała się 28-letniej córki Kornelii.

Jacy rodzice, takie dzieci? 5. Anna Jarosik

Tak wygląda córka Agnieszki Pilaszewskiej

28-latka długo nie chciała pójść w ślady znanej mamy. Jakiś czas temu w rozmowie z "Dzień dobry TVN" Agnieszka Pilaszewska powiedziała:

"Nela do matury była przekonana, że nie pójdzie w ślady mamy, a tuż przed maturą okazało się, że jednak tak. Wraz z mężem umarliśmy i zmartwychwstaliśmy, gdy się o tym dowiedzieliśmy. Prowadzę szkołę przygotowującą aktorów na egzaminy. Ale Nela była dobrze przygotowana. Pani profesor stwierdziła, że Nela może iść od razu grać do teatru..." - powiedziała aktorka.

Kornelia Maciejewska poszła w ślady znanej mamy

Kornelia Maciejewska ukończyła paryskie studium aktorskie Les Ateliers du Sudden in Paris i szkoły w Los Angeles. Na początku chciała zostać fotografką, jednak teraz gra na deskach Teatru Polskiego.

"Zawsze czułam, że fotografia to nie to. W teatrach mogłam dorastać i to było mi tak bliskie, że kiedy stanęłam przed wyborem, czy się z tym rozstać, to nie mogłam. Całe życie muszę udowadniać, że jestem osobnym bytem, ale to mi nie przeszkadza, bo mama jest moją idolką" - powiedziała Kornelia.

28-latka ma również na koncie role ekranowe. Zagrała m.in. w "To musi być miłość" czy "Jak poślubić milionera?".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości