Julia Wieniawa pożegnała pupila. "To były piękne lata"

Julia Wieniawa pożegnała pupila
Julia Wieniawa pożegnała pupila
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa spędziła w domu tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Aktorka była mało aktywna w mediach społecznościowych przez śmierć pupila jej mamy. Julia Wieniawa pokazała czarno-białe zdjęcie.

Julia Wieniawa od początku swojej kariery aktorskiej jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka często dzieli się swoją codziennością z obserwatorami na Instagramie. Nie jest więc tajemnicą, że 24-latka kocha zwierzęta.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Julia Wieniawa jest miłośniczką psów

Kilka lat temu, kiedy była w związku z Antonim Królikowskim wspólnie opiekowała się jego psem Klasykiem. Po rozstaniu pupil został z aktorem. Kilka lat później w domu Julii Wieniawy zagościł nowy pupil. Szczeniak Bowie szybko skradł serca fanów aktorki.

Julia Wieniawa, będąc jeszcze w związku z Nikodemem Rozbickim często udostępniali zdjęcia pieska rasy Cavapoo. Co ciekawe, w domu rodzinnym Julii Wieniawy również były psy. Gucio i Pesto także często gościły w mediach społecznościowych aktorki.

Julia Wieniawa pożegnała pupila

Niestety, w Święta Bożego Narodzenia aktorka podzieliła się smutną informacją.

Na Instagramie dodała czarno-białe zdjęcie z małym czworonogiem i wyznała, że jej pupil Pesto odszedł.

"Żegnaj Pesto. To było 15 pięknych lat wspólnej podróży... Do zobaczenia po drugiej stronie tęczy" - czytamy.

Julia Wieniawa pożegnała pupila
Julia Wieniawa pożegnała pupila
Julia Wieniawa pożegnała pupila
Źródło: Instagram

Poniżej na zdjęciu Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki z pieskiem Bowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości