Gwiazdy

Córka Heidi Klum olśniewa w kreacji mamy. Modelka wystąpiła w niej 24 lata temu

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Córka Heidi Klum ubrała kreację swojej mamy sprzed 24 lat

Heidi Klum osiągnęła szczyt popularności w branży modowej. Rozpoczęła karierę, kiedy miała 18 lat. W tym samym wieku jest teraz jej pierworodna córka Helena zwana Leni. Dziewczyna odziedziczyła urodę po mamie i stawia pierwsze kroki w świecie mody. Poszła na bal maturalny w sukience swojej mamy. Zobaczcie, jak wyglądała.

Po rozwodzie z pierwszym mężem Heidi Klum związała się na dwa lata z włoskim przedsiębiorcą. Właśnie wtedy zaszła w ciążę, ale mężczyzna nie chciał słyszeć o swoim dziecku. W 2004 roku na świecie pojawiła się Leni. Na początku maja obchodziła 18-ste urodziny. Córka Heidi Klum pasjonuje się modą. Stawia pierwsze kroki w tej branży. Pojawiła się już na okładkach kilku magazynów. Jaka matka taka córka? Przekonajmy się o tym.

Jak wygląda córka Heidi Klum? Założyła kreację swojej mamy

Leni Olumi Klum ma ponad milion obserwatorów na Instagramie. Internauci zachwycili się jej stylizacją. Córka Heidi Klum założyła na swój bal maturalny wyjątkową kreację. To sukienka, którą jej mama nosiła 24 lata temu. Heidi Klum miała ją na sobie na imprezie charytatywnej Comic Relief. 

"Bal maturalny w sukience mamy" - tak Leni podpisała zdjęcie.

Heidi Klum często promuje córkę w mediach. A co wiadomo o jej pozostałych dzieciach? Sprawdźcie w drugiej części artykułu.

Związki i małżeństwa Heidi Klum. Ile dzieci ma modelka?

Po tym jak Heidi Klum rozstała się z ojcem swojej córki, związała się ze znanym piosenkarzem. Seal został jej drugim mężem i od razu obdarzył Leni ojcowską miłością. Owocem małżeństwa modelki i muzyka są dwaj synowie: 16-letni Henry i 15-letni Johan oraz 12-letnia córka Lou. Gwiazdorska para ogłosiła separację po sześciu latach związku. Po rozpadzie małżeństwa spotykała się z kilkoma mężczyznami, aż w końcu potwierdziła związek z gitarzystą zespołu Tokio Hotel — Tomem Kaulitzem. Ich ślub odbył się w lutym 2019. Modelka jest o 16 lat starsza od swojego partnera.

Heidi Klum rzadko pokazuje swoje młodsze dzieci. Być może pociechy gwiazdy nie chcą występować w mediach społecznościowych. Leni marzy o karierze modelki, więc stale jest obecna w sieci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości