Gwiazdy

Córka Moniki Belluci robi karierę jako modelka. Urodę zawdzięcza mamie

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Córka Moniki Belluci została modelką

Monica Belluci od lat jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Swoje dobre geny włoska gwiazda przekazała córce, która szturmem podbija świat mody. Deva Cassel ma dopiero 17 lat, a już podpisuje kontrakty na luksusowe sesje zdjęciowe. Fani są pod wrażeniem jej urody i nie ukrywają, że jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy.

Monica Bellucci przez 14 lat była żoną Vincenta Cassela, z którym doczekała się dwóch córek. Para rzadko pokazywała się z dziećmi publicznie i przez długi czas starała się im zapewnić anonimowość. Starsza z dziewczynek w końcu jednak dała rodzicom do zrozumienia, że chce wejść do show-biznesu na własnych zasadach i czuje się dobrze w świetle reflektorów. Deva Cassel rozpoczęła karierę w świecie mody, a jej talent i niesamowita uroda szybko została dostrzeżona przez największych projektantów.

Córka Monici Belluci robi karierę w świecie wielkiej mody

Monica Belluci wspiera córkę w rozwijaniu jej kariery i wystąpiła z nią nawet we wspólnej sesji zdjęciowej dla włoskiego wydania magazynu "Vogue". Nie da się ukryć, że obie panie są do siebie bardzo podobne, co też od razu zauważyli fani.

"Piękne! Matka i córka, a wyglądają, jak siostry!";

"Przepięknie wyglądacie. Deva to kopia mamy" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem z sesji.

Deva Cassel coraz bardziej promuje swoje nazwisko, a do branży mody wstąpiła trzy lata temu, gdy miała zaledwie 14 lat. Modelka wystąpiła wówczas w sesji dla marki Dolce&Gabbana, podczas której promowała zapach nowych perfum od tego domu mody. Ten moment był prawdziwą trampoliną do sukcesu, a kolejne propozycje współprac zaczęły się sypać jak z rękawa.

Córka Moniki Belluci wystąpiła na pokazach największych domów mody, takich jak między innymi Valentino czy Prada. Zaliczyła też kilka prestiżowych okładek, a w swoim portfolio może pochwalić się sesjami dla "Elle" czy "Harper's Bazaar". Nastolatka wciąż rozwija się w swojej pasji i to tylko kwestia czasu, gdy usłyszy o niej cały świat.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Córka Moniki Belluci chroni swoje życie prywatne

Deva Cassel zdecydowała się wejść do show-biznesu na własnych zasadach i nie porzuciła do końca tego, co w kwestii prywatności od dziecka wpajali jej rodzice. Córka Moniki Belluci od zawsze chciała bowiem zostać modelką, a nie celebrytką. Z tego względu niechętnie udziela wywiadów i nie chwali się swoim życiem prywatnym w sieci.

Deva Cassel urodziła się 12 września 2004 roku i w tym roku skończy 18 lat. Gwiazda już teraz jest prawdziwą idolką młodego pokolenia, a jej konto na Instagramie śledzi ponad 690 tysięcy osób. Modelka chętnie publikuje zdjęcia z sesji zdjęciowych i kadry pokazujące kulisy jej pracy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  Toni Anne Barson/FilmMagic/Getty Images

Pozostałe wiadomości