Dzieci znanych gwiazd. Jak wyglądały kiedyś? Czym się teraz zajmują?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Znane gwiazdy z dziećmi

Natalia Kukulska, Daniel Olbrychski, Martyna Wojciechowska, Dorota Wellman - każda z tych gwiazd ma nadzwyczajną historię rodzicielstwa. Zobacz, jak wyglądały kiedyś ich dzieci i czym się teraz zajmują.

Między najstarszą a najmłodszą pociechą Natalii Kukulskiej jest 17 lat różnicy, Daniel Olbrychski ma trójkę dzieci z trzema kobietami, Martyna Wojciechowska jest przyszywaną mamą szóstki dzieci, dla Doroty Wellman narodziny syna były prawdziwym cudem. Z okazji Dnia Dziecka przedstawiamy Wam kilka niezwykłych historii rodzicielstwa.

Natalia Kukulska i jej dzieci. Czym zajmują się jej syn i dwie córki?

Natalia Kukulska doczekała się trójki dzieci ze swoim wieloletnim partnerem Michałem Dąbrówką. Dziś mają już dorosłego syna oraz dwie córki. Między najstarszą a najmłodszą pociechą muzycznej pary jest aż 17 lat różnicy - Jan Dąbrówka urodził się w 2000 r., a Laura Dąbrówka w 2017. Anna Dąbrówka to obecnie 16-latka, która ma niesamowity głos, tak jak mama. Jan Dąbrówka tworzy własną muzykę. Swoją grą często chwali się na Instagramie.  Natalia Kukulska często zabiera dzieci na imprezy z udziałem fotoreporterów, dzięki czemu wiemy, jak wyglądają i jak się zmieniły.

Natalia Kukulska z dziećmi
Natalia Kukulska z dziećmi Źródło: MWMEDIA
Natalia Kukulska z dziećmi
Natalia Kukulska z dziećmi Źródło: MWMEDIA

Daniel Olbrychski z dziećmi. Ile mają lat i czym się zajmują?

Daniel Olbrychski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznanych polskich aktorów. Gwiazdor był trzykrotnie żonaty, jest ojcem trójki dzieci. Najstarszy syn Daniela Olbrychskiego z małżeństwa z pierwszą żoną Moniką Dzienisiewicz-Olbrychską ma na imię Rafał. Gdy miał zaledwie sześć lat rodzice rozwiedli się. Chłopak pozostał z matką i nie miał najlepszych relacji z ojcem. Mimo to poszedł w jego ślady - także został aktorem i wokalistą. Mniej medialne są pozostałe dzieci aktora. Weronika Olbrychska pochodzi ze związku Daniela Olbrychskiego z dziennikarką Zuzanną Łapicką, córką aktora Andrzeja Łapickiego. Kobieta mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Daniel Olbrychski ma jeszcze jednego syna, którego jednak poznał dopiero w dorosłym życiu. Viktor Longo-Olbrychski jest owocem jego romansu z Barbarą Sukową, którą poznał planie filmu "Róża Luksemburg". Chłopak wychowywany był przez ojczyma, Roberta Longo. Rodzina mieszka w USA.

Daniel Olbrychski z synem
Daniel Olbrychski z synem Źródło: MWMEDIA
Martyna Wojciechowska zaprosiła do projektu kobiety z różnych stron świata. "Można przejść przez najgorsze traumy i wciąż mieć nadzieję"
Martyna Wojciechowska zaprosiła do projektu kobiety z różnych stron świata. "Można przejść przez najgorsze traumy i wciąż mieć nadzieję"

Martyna Wojciechowska oprócz biologicznej córki ma jeszcze szóstkę dzieci

Biologiczną córką Martyny Wojciechowskiej jest Marysia Błaszczyk, która obecnie ma 14 lat. Jej ojcem jest Jerzy Błaszczyk - zmarły rekordzista w nurkowaniu głębinowym. Marysia nie jest jednak jedynaczką. Podróżniczka adoptowała szóstkę dzieci. Jest mamą m.in. 20-letniej już Kabuli z Tanzanii i Carmen Rojas z Boliwii. Adoptowała też na Filipinach dzieci rodziny, która mieszkała w grobowcu.

Martyna Wojciechowska z córką
Martyna Wojciechowska z córką Źródło: MWMEDIA
Martyna Wojciechowska z córką
Martyna Wojciechowska z córką Źródło: MWMEDIA
Martyna Wojciechowska z córką
Martyna Wojciechowska z córką Źródło: MWMEDIA

Dorota Wellman - narodziny syna były dla niej cudem

Dorota Wellman i jej mąż Krzysztof Wellman doczekali się syna w 1993 r. Para długo starała się o dziecko, a o traumie z tym związanej i problemach z niepłodnością, prezenterka opowiedziała w wywiadzie z "Dzień Dobry TVN". Okazało się, że z powodów hormonalnych dziennikarka nie mogła zajść w ciążę. Pomogła jej terapia hormonalna, dzięki której udało jej się urodzić wspaniałego syna. Długotrwałe przyjmowanie hormonów odbiło się na jej sylwetce, ale Dorota nie żałuje tego. Mówi szczerze, że może być gruba, bo dla niej najważniejsze jest to, że ma dziecko, czyli króla swojego świata. Jakub Wellman nie mieszka już z rodzicami, ale ma z nimi świetny kontakt i chętnie ich odwiedza. Uwielbia też chodzić do kina z mamą.

Dorota Wellman z synem
Dorota Wellman z synem Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości