Córka Natalii Kukulskiej pokazała zdjęcie z chłopakiem. Jest muzykiem

Córka Natalii Kukulskiej pokazała chłopaka
Córka Natalii Kukulskiej pokazała chłopaka
Źródło: MWMDIA
Anna Dąbrówka pokazała na Instagramie zdjęcie z chłopakiem. Okazuje się, że tak jak jej rodzice jest związany z branżą muzyczną. Ma na koncie już pierwsze single. Pasują do siebie?

Natalia Kukulska od wielu lat związana jest z perkusistą Michałem Dąbrówką, z którym ma troje dzieci, 23-letniego Jana, 18-letnią Annę i sześcioletnią Laurę. Córka Anny Jantar często zabiera starsze dzieci na branżowe imprezy, jednak rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live
Źródło: "Co Za Tydzień"

Córka Natalii Kukulskiej pokazała zdjęcie z chłopakiem

Najstarszy syn Natalii Kukulskiej tak jak rodzice zajmuje się muzyką. Ukończył szkołę podstawową w klasie fortepianu. Dodatkowo gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji i bębnach. 23-latek uczęszczał również za zajęcia z emisji głosu, tańca i aktorstwa w Warsztatowej Akademii Musicalowej pod patronatem Teatru Roma.

Michał Dąbrówka podobnie jak jego młodsza siostra Anna zajmuje się także śpiewem. Natalia Kukulska w rozmowie z "Faktem" tak mówiła o dzieciach:

"Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Muzyka jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować" - powiedziała córka Anny Jantar.

Jan Dąbrówka obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach, jednak woli trzymać się z dala od show-biznesu, podobnie jak jego młodsza siostra.

Chłopak Anny Dąbrówki zajmuje się muzyką

Anna Dąbrówka niedawno skończyła 18 lat. Z tej okazji rodzice wyprawili jej huczne przyjęcie urodzinowe, utrzymane w bajkowym klimacie. Natalia Kukulska relacjonowała na Instagramie przygotowania do imprezy. Mimo że Anna Dąbrówka jest aktywna w mediach społecznościowych, to podobnie jak jej brat nie mówi o prywacie.

Ostatnio zrobiła wyjątek i udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym pozowała ze swoim chłopakiem. Jak się okazało, chłopak tworzy pod pseudonimem Jamana, a na koncie ma już pierwsze solowe utwory, a także koprodukcje z innymi artystami.

W serwisie YouTube pod teledyskiem do ostatniego singla Jamany pojawiły się podziękowania m.in. dla Anny Dąbrówki.

Córka Natalii Kukulskiej pokazała chłopaka
Córka Natalii Kukulskiej pokazała chłopaka
Córka Natalii Kukulskiej pokazała chłopaka
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości