Córka Natalii Kukulskiej wyprowadziła się z domu. "Stawiamy na kontakt telefoniczny"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Natalia Kukulska

Wrzesień to trudny czas dla wielu rodziców. Ich pociechy po raz pierwszy wyfruwają z gniazda, by rozpocząć trwający wiele lat żmudny proces edukacji. Również dla Natalii Kukulskiej pierwsze dni miesiąca nie należały do najłatwiejszych. Córka wokalistki w tym roku zdała maturę i rozpoczyna studia. Okazuje się, że Anna Dąbrówka będzie kontynuowała edukację poza granicami Polski.

Natalia Kukulska jest artystką, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Pierwsze kroki w branży stawiała jako dziecko i od tamtej pory z powodzeniem realizuje zamierzone cele. Natalia Kukulska spełnia się nie tylko w roli wokalistki, ale również mamy. Dotychczas wraz z mężem Michałem Dąbrówką doczekała się trójki dzieci. Poza synem Janem, w 2005 roku urodziła się Anna, a w 2017 najmłodsza pociecha Laura. W jednym z wywiadów Michał Dąbrówka przyznał, że myśl o założeniu rodziny zmieniła jego sposób patrzenia na rzeczywistość.

"Kiedy zakładaliśmy rodzinę, poczułem, że nadszedł ten moment, że jestem gotowy. Wcześniej byłem skupiony tylko na sobie i swojej pasji. Ale w pewnej chwili doszedłem do wniosku, że to nie jest prawdziwe życie. A teraz mam najprawdziwsze…" - wyznał niegdyś w rozmowie z "Party".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Monika Miller szczerze o śmierci ojca. "Nie przerobiłam jeszcze tego tematu"
Monika Miller szczerze o śmierci ojca. "Nie przerobiłam jeszcze tego tematu"

Córka Natalii Kukulskiej wyprowadziła się z domu

Anna Dąbrówka jest starszą córką wokalistki. Już w styczniu br. w mediach pojawiła się informacja o dalszych planach edukacyjnych pociechy. Ten rok jest niezwykle ważny dla młodej dorosłej, która ma za sobą zabawę studniówkową i zdaną maturę. W sieci pojawiały się plotki dotyczące studiów, na które ma w planach wybrać się Anna Dąbrówka. Wówczas mówiło się o Wielkiej Brytanii.

Najwyraźniej plotki miały w sobie sporo prawdy. Natalia Kukulska pochwaliła się córką, która właśnie rozpoczyna edukację w Londynie. Panie zrobiły sobie zdjęcie na tle charakterystycznych budek telefonicznych. Dotychczas Anna Dąbrówka uczyła się w Warszawskiej Akademii Musicalowej i, jak zdradziła Natalia Kukulska w jednym z wywiadów, ma zamiar kontynuować edukację musicalową poza granicami Polski.

"Wrzesień — rodzice odprowadzają dzieci do szkoły! W tym roku stawiamy z córką na kontakt telefoniczny" - napisała pod wspólnym zdjęciem.

To z pewnością trudny czas dla całej rodziny, kiedy to drugie ze starszych dzieci Natalii Kukulskiej opuszcza gniazdo, by sięgać po marzenia. Jako pierwszy uczynił to Jan Dąbrówka, który zdecydował się na naukę w Akademii Muzycznej w Katowicach.

Natalia Kukulska wystąpiła z synem na TOP OF THE TOP Sopot Festival

Pod koniec sierpnia odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu. Można powiedzieć, że TOP OF THE TOP Sopot Festival niejako zakończył najbogatszy w koncerty okres w roku. Na scenie zaprezentowali się najpopularniejsi artyści, dla których występ w Operze Leśnej znaczy naprawdę wiele. Jedną z takich artystek jest Natalia Kukulska. Artystka zaprezentowała swój repertuar wraz z synem, który zagrał na perkusji. Natalia Kukulska w rozmowie z serwisem Plejada opowiedziała co nieco o współpracy z potomkiem.

"Mąż na perkusji, syn na instrumentach perkusyjnych. [...] W niektórych moich projektach bierze udział (syn — przyp. red.), to jest dla mnie strasznie fajne, ale jest osobnym muzykiem, który gra też w innych projektach, m.in. z Zalią na stałe" — powiedziała.

Natalia Kukulska podkreśliła, że nie namawiał syna do pójścia muzyczną drogą. Jego pasja narodziła się samoistnie i wraz z mężem Michałem Dąbrówką postanowiła wspierać Jana Dąbrówkę w jej rozwijaniu.

"Patrzę, jak się rozwija, jest bardzo wszechstronny i cieszę się, bo wydaje mi się, że dla każdego rodzica ważne jest, aby dziecko znalazło swoją pasję, a jak już ją znajdzie, to warto je w nim wspierać. Ja tutaj nie naciskałam, to się stało samoistnie, oczywiście geny robią robotę" — dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości