Córka Salmy Hayek zachwyca u boku mamy i chce zostać aktorką. Jak wygląda?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Córka Salmy Hayek chce pójść w ślady mamy

Salma Hayek wraz z córką Valentiną Pinaultą udzieliły pierwszego wspólnego wywiadu i pokazały się na sesji okładkowej Vogue Mexico. Córka aktorki ma już 14 lat i chce pójść w ślady mamy. W rozmowie wyznała, że chciałaby również spróbować swoich sił jako reżyserka.

Salma Hayek jest znaną meksykańską aktorką, a także producentką i reżyserką. Do jej najbardziej znanych ról należą te w produkcjach "Frida", "Desperado", "Bardzo dziki zachód", "Dom Gucci", "Od zmierzchu do świtu" czy "Bodyguard Zawodowiec".

Salma Hayek na wspólnej okładce z córką

Od 2006 r. aktorka związana jest z prezesem firmy PPR i właścicielem klubu piłkarskiego Stade Rennais, synem miliardera François Pinaulta - Francois-Henri Pinault, z którym w 2007 r. powitała córkę Valentinę. Para powiedziała sobie tak w 2009 r. w paryskim ratuszu.

Teraz córka Salmy Hayek ma już 14 lat i po raz pierwszy zapozowała z mamą na okładce meksykańskiego Vogue. Przy okazji panie udzieliły wspólnego wywiadu. Nie da się ukryć, że nastolatka jest bardzo podobna do sławnej mamy i jak się okazało, zamierza iść w jej ślady.

"Chcę spróbować różnych rzeczy. (...) Chciałabym zostać aktorką, a potem reżyserką, bo to ma sens. Myślę też, że bycie reżyserem musi być trudniejsze, jeśli nie masz doświadczenia po drugiej stronie ekranu, co może pomóc w pracy" - wyznała 14-latka.

Zobacz wideo:

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Valentina interesuje się aktorstwem i makijażem

Córka Salmy Hayek interesuje się również makijażem. Jak sama przyznała, nie nakłada go, aby czuć się "ładniej", tylko dlatego, że go bardzo lubi.

"Uwielbiam makijaż, ale nie robię tego po to, żeby być ładniejsza, albo dlatego, że chcę usunąć niedoskonałości. Czasami nie chcę nakładać korektora, bo wydaje mi się, że cienie pod oczami dodają czegoś innego. Lubię nosić makijaż w wielu kolorach, lubię go odkrywać" - zaznaczyła.

Valentina od wielu lat towarzyszyła mamie na ściankach i premierach filmowych. Duże wrażenie zrobiła na wszystkich podczas premiery filmu "Eternals". Mamy nadzieję, że już niebawem usłyszymy o niej więcej. Trzymamy kciuki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości