Maffashion szczerze o ślubie z Sebastianem Fabijańskim. "Nie miałam potrzeby"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Maffashion szczerze o związku z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion w ostatnim wywiadzie powiedziała o swoich priorytetach w życiu. Wyznała, że nigdy nie zabierała partnerów na ścianki, ani nie pokazywała się z nimi publicznie, ponieważ jej na tym nie zależało. Powiedziała również o tym, jakie ma podejście do ślubu.

Maffashion jest znaną polską blogerką modową, a także businneswoman. Na początku swojej kariery spotykała się z Cezarym Jóźwikiem, jednym z założycieli grupy Abstrachuje, jednak po kilku latach rozstali się. Niedługo później Maffashion zaczęła spotykać się z aktorem Sebastianem Fabijańskim, jednak nie chciała o tym mówić publicznie.

Maffashion nie pokazuje się z partnerem

Blogerka bardzo ceni sobie domowe zacisze i nie wyciąga prywatnych spraw w mediach. Niedługo później okazało się, że zakochani spodziewają się dziecka, a po kilku miesiącach na świecie pojawił się syn pary Bastian. Maffashion często pokazuje dziecko w mediach społecznościowych, jednak stara się nie zdradzać kulis życia rodzinnego.

Ostatnio w rozmowie z Pomponikiem gwiazda powiedziała o tym, dlaczego od zawsze ceniła sobie prywatność i nie pokazywała się na ściankach ze swoimi partnerami.

"Ja związków nie traktuję w taki sposób. Nigdy nie miałam potrzeby robienia sobie wspólnych, 'związkowych' zdjęć na ściankach czy na okładkach, brania udziału w jakichś sesjach zdjęciowych. Po prostu nie" - powiedziała.

Zobacz wideo:

Maja Hyży bała się o czwartą ciążę
Maja Hyży bała się o czwartą ciążę Źródło: Co za Tydzień

Sebastian Fabijański zmienił Maffashion?

Blogerka została zapytana również o to, jak zmienił ją związek z Sebastianem Fabijańskim.

"Dużo rzeczy się zmieniło, bo zmieniła nas pandemia. Jej wybuch zazębił się z początkiem naszego związku, kiedy spędzaliśmy ze sobą czas. Cały świat się zmienił. Zmieniło naszą dwójkę rodzicielstwo" - dodała.

Co ciekawe, Maffashion powiedziała również o ślubnych planach. Zdradziła, że nigdy nie marzyła o tym, aby w białej sukni iść do ołtarza.

"Ja to mówię od zawsze! Nigdy nie miałam potrzeby brania ślubu, po prostu. Ja nie należę do tych dziewczyn, które jako nastolatki marzyły o tej białej sukni, jak to będzie. Mam koleżanki, które nawet nie mając narzeczonego, chodzą i przymierzają sukienki" - wyjaśniła i powiedziała, co jest dla niej najważniejsze w życiu.

"Szacunek, miłość, zaufanie. Szczęście, samorozwój... nie chcę tutaj takimi błahymi określeniami lecieć. Dużo rzeczy" - podsumowała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości