Córka Władimira Putina wzoruje się na Kim Kardashian? Robi te same zabiegi

Córka Władimira Putina chce być jak Kim Kardashian?
Córka Władimira Putina chce być jak Kim Kardashian?
Źródło: Frazer Harrison/Peter Muhly - WPA Pool/Getty Images
Katarina Tichonowa jest młodszą córką Władimira Putina, która mieszka w Niemczech. Kobieta nie odmawia sobie tam luksusowych przyjemności, które potrafią kosztować ją fortunę. Niedawno 35-latka zainwestowała w bardzo drogie zabiegi, które poleca sama Kim Kardashian. Niemieckie media twierdzą, że córka prezydenta Rosji wzoruje się w kwestii urody na najsłynniejszej celebrytce świata.

Władimir Putin doczekał się kilkorga dzieci, jednak nie o wszystkich oficjalnie wiadomo. Prezydent Rosji, zanim związał się z Aliną Kabajewą, był przez 30 lat mężem Ludmiły Putin. Kobieta urodziła mu dwie córki: Marię i Katerinę, które dziś są już dorosłe. Niedawno media obiegła informacja, że młodsza z sióstr postanowiła nieco poprawić swoją urodę i wzoruje się w tej kwestii na samej Kim Kardashian.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Córka Władimira Putina chce wyglądać jak Kim Kardashian?

Katarina Tichonowa żyje z dala od show-biznesu i ciężko znaleźć w sieci jej zdjęcia. Nie oznacza to jednak, że nie budzi zainteresowania mediów, które śledzą jej każdy krok. Jak donosi niemiecka gazeta "Bild", córka prezydenta Rosji niedawno wybrała się do Monachium, gdzie odwiedziła klinikę medycyny estetycznej w celu poprawienia urody. 35-latka z wyglądu bardzo przypomina cieszącego się nie najlepszą sławą ojca.

Katarina Tichonowa postawiła na jedne z najdroższych zabiegów, które często wykonuje także Kim Kardashian. Córka Władimira Putina miała wykonany m.in. "wampirzy lifting". Polega on na pobraniu krwi pacjenta, a następnie odwirowaniu z niej osocza bogatopłytkowego, które następnie jest wstrzykiwane w skórę tak, by wydawała się młodsza i bardziej promienna.

35-latce wstrzyknięto także w twarz kwas hialuronowy, a także wykonano zabieg, który unieruchamia mięśnie twarzy i tym samym niweluje zmarszczki. Dziennikarz, opisujący wizytę Katariny Tichonowej w klinice, ironizował:

"Cena nie jest tak ważna, jak fakt, że teraz okazuje się, że NATO ma biomateriał i DNA Putina. Aż strach pomyśleć, co mogą z tym zrobić".

Za wszystkie zabiegi zapłaciła około 23 tysiące złotych.

Karolina Gruszka rozmawia z córką o wojnie. "Dobrze wie, że tata jest Rosjaninem"
Karolina Gruszka opowiedziała, jak rozmawia z córką o wojnie w Ukrainie. Jej tata jest Rosjaninem, co sprawia, że temat jest szczególnie trudny

Katarina Tichonowa - kim jest młodsza córka Władimira Putina?

Katarina Tichonowa jest młodszym dzieckiem Władimira i Ludmiły Putin. Kobieta urodziła się w Niemczech w Dreźnie, a potem uczęszczała do Niemieckiej szkoły w Moskwie. 35-latka może pochwalić się dobrym wykształceniem: jest absolwentką studiów azjatyckich na Uniwersytecie w Sankt Petersburgu, posiada też tytuł magistra matematyki i fizyki. Jest też profesjonalną tancerką i wicedyrektorką Instytutu Badań Matematycznych Układów Złożonych Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego.

Młodsza córka Władimira Putina przez wiele lat była w związku z rosyjskim miliarderem Nikołajem Szamałowem, który przyjaźni się z jej ojcem. Katarina Tichonowa prawdziwą miłość odnalazła dopiero w tancerzu baletowym, Igorze Zełenskim. Para pięć lat temu przywitała na świecie wspólne dziecko.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Frazer Harrison/Peter Muhly - WPA Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości