Katarzyna Sokołowska jest w ciąży. Pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Katarzyna Sokołowska pochwaliła się w Wielkanoc radosną nowiną. Popularna jurorka "Top Model" jest w ciąży. "Cuda się zdarzają" - napisała szczęśliwa na Instagramie.

Katarzyna Sokołowska opublikowała na Instagramie zdjęcie na jednej z plaż w zachodzie słońca, składając przy tym fanom życzenia wielkanocne. Na pierwszy plan wybił się jednak dość spory, ciążowy brzuszek jurorki "Top Model". Okazuje się, że jest w błogosławionym stanie.

Katarzyna Sokołowska jest w ciąży. Pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem

Katarzyna Sokołowska od lat jest w związku z Arturem Kozieją, polskim przedsiębiorcą, który inwestuje w branży hotelarskiej. Para do tej pory nie mówiła za dużo o swoim życiu prywatnym i nawet podczas show-biznesowych imprez jurorka "Top Model" pozowała do zdjęć raczej sama. Ich miłość można było obserwować głównie na Instagramie.

To też właśnie tam Katarzyna Sokołowska ogłosiła radosną nowinę. Dyrektorka pokazów mody i jej partner przebywają obecnie w Karkonoszach, jednak zdjęcie, które opublikowała gwiazda, prawdopodobnie zostało zrobione podczas ich niedawnej podróży na Sri Lankę.

"Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze" - napisała wzruszona Katarzyna Sokołowska.

Fani i przyjaciele celebrytki od razu pośpieszyli z gratulacjami.

"Pięknie, gratulacje. Zdrowych i spokojnych świąt" - napisała Karolina Pilarczyk

"Gratulacje!!!" - dodała Karolina Pisarek.

"Pięć lat temu w 'Kulisach sławy' w 'Uwadze' powiedziałaś" 'Najlepsze jeszcze przede mną' i proszę. W istocie tak się dzieje, a najlepsze wciąż przed… wami. Ściskam całą trójkę!" - skomentował Mateusz Hładki.

My również dołączamy się do tych słów i gratulujemy przyszłym rodzicom.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja poznali się na randce w ciemno

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja zaczęli się spotykać pięć lat temu i niedawno świętowali rocznicę związku. Zakochani uchodzą za jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie i niechętnie mówią o łączącej ich relacji. Jakiś czas temu opowiedzieli natomiast o tym, jak narodziło się ich uczucie.

Ich historia jest bowiem wyjątkowa i zaczyna się... od randki w ciemno. Zaaranżował ją sam Artur Kozieja, któremu Katarzyna Sokołowska wpadła w oko podczas jednego z pokazów mody.

"Pewnie będziemy opowiadać tę historię jeszcze przez wiele lat. Artur bardzo się postarał, żeby mnie poznać i namówił do tego pośrednika, tak zwaną swatkę. Nie zdradzając zbyt wielu szczegółów, powiem tylko, że po prostu pojawiła się dobra istota, która pomogła nam się spotkać. Choć mnie to raczej zmusiła do tego spotkania" - mówiła Katarzyna Sokołowska w rozmowie z Plejadą.

Parę połączyła miłość do koni, podróży oraz sztuki. Później zaczęli również razem działać na polu zawodowym i zaangażowali się w stworzenie jednego z hoteli w Karkonoszach, gdzie zresztą obecnie spędzają Wielkanoc.

 Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości