Cristiano Ronaldo zmaga się z nałogiem? Fani zaskoczeni zdjęciem piłkarza

Cristiano Ronaldo pali papierosy?
Cristiano Ronaldo pali papierosy?
Źródło: Getty Images
Cristiano Ronaldo udał się z rodziną na wakacje. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie ze wspólnego posiłku. Uwagę internautów przykuł jeden szczegół. Czy Cristiano Ronaldo zmaga się z nałogiem?

Cristiano Ronaldo jest popularnym na całym świecie portugalskim piłkarzem. W reprezentacji Portugalii zadebiutował w 2003 roku. Od tamtej pory w kadrze wystąpił prawie 200 razy, mając na swoim koncie ponad 100 bramek. Cristiano Ronaldo zdobył szereg nagród, w tym pięciokrotnie Złotą Piłkę oraz tytuł Piłkarza Roku FIFA, a także czterokrotnie Europejskie Złote Buty.

Cristiano Ronaldo na wakacjach z rodziną

Piłkarz chętnie dzieli się z internautami relacją ze swojego prywatnego życia. Po zakończeniu sezonu Cristiano Ronaldo udał się na wakacje. Rodzina Ronaldo podróżowała prywatnym samolotem, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Natomiast Cristiano Ronaldo opublikował zdjęcie, na którym cała rodzina siedzi przy wielkim stole. Jednak fani nie skupili się na szczęśliwych bliskich piłkarza. Ich uwagę przykuł przedmiot leżący na pierwszym planie. Internauci zauważyli paczkę papierosów! W komentarzach rozpętała się burza. Fani dopytywali idola, czy papierosy należą do niego. Cristiano Ronaldo od lat uznawany jest za najlepszego piłkarza na świecie. Kariera sportowca jest nie tylko zasługą ogromnego talentu, ale także fantastycznej formy, więc ewentualny nałóg by jej nie sprzyjał. Choć sam Cristiano Ronaldo nie zabrał głosu w sprawie, zagadkę rozwiązał jeden z internautów. Okazało się, że brat piłkarza jest osobą palącą i to prawdopodobnie on robił zdjęcie gwieździe.

Robert Lewandowski o piłce. Czy boi się starcia z Messim?
Źródło: "Co za Tydzień"

Cristiano Ronaldo - życie prywatne, rodzina

Jak przystało na światowej klasy piłkarza, Cristiano Ronaldo spotykał się z wieloma modelkami. Był związany m.in. z modelkami Alice Goodwin i Gemmą Atkinson. W latach 2010-2015 partnerką sportowca była Rosjanka Irina Shayk. Aktualnie jest w związku z... modelką Georginą Rodriguez, z którą doczekał się córki oraz pary bliźniąt, z której syn zmarł krótko po porodzie. Cristiano Ronaldo jest jednak ojcem pięciorga dzieci. Poza dwójką ze związku z Georginą Rodriguez, piłkarz ma również syna Cristiano Juniora oraz bliźnięta - Mateo i Evę Marię. Narodziny dzieci były szeroko omawiane w mediach, ponieważ Crisitano Ronaldo skorzystał z usług surogatek.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości