Jak obecnie wygląda Danica McKellar? Świat pokochał ją za rolę Winnie w "Cudownych latach"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Danica McKellar?

Serial "Cudowne lata" to jedna z tych amerykańskich produkcji, która zmieniła oblicze telewizji. Był emitowany od 1988 do 1993 roku. Niemal cały świat śledził losy rodziny Arnoldów i ich sąsiadów, którzy mieszkali w fikcyjnym mieście Point Place w stanie Wisconsin. Jedną z głównych bohaterek była Winni Cooper, w którą wcielała się Danica McKellar. Jak obecnie wygląda aktorka? Ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba.

Danica Mae McKellar ma obecnie 48 lat i jest jedną z tych aktorek, o których świat z pewnością nigdy nie zapomni. Wszystko, dzięki kultowej roli w uwielbianym przez widzów serialu "Cudowne Lata". Obecnie rozwija się w swoim zawodzie i chętnie pokazuje życie w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak zmieniła się od emisji kultowej produkcji.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd" Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

Danica McKellar - jak obecnie wygląda Winnie z "Cudownych lat"?

Danica McKellar jest aktorką i matematyczką. Ukończyła bowiem matematykę na Uniwersytecie Kalifornijskim, a nawet, napisała cztery książki z tej dziedziny. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Gwendolyn "Winnie" Cooper z serialu "Cudowne lata", jednak widzowie i fani wciąż mogą ją zobaczyć w coraz to nowszych produkcjach. Systematycznie grywa bowiem w komediach romantycznych i występuje epizodycznie w serialach. Zobaczcie, jak obecnie wygląda.

Danica McKellar
Jak obecnie wygląda Danica McKellar? Danica McKellar Źródło: Getty Images

Danica McKellar, choć pokazuje się w mediach społecznościowych, rzadko opowiada o swoich prywatnych relacjach. W 2009 roku, po ośmu latach znajomości, poślubiła kompozytora Mike’a Vertę. Para doczekała się syna, jednak w 2012 roku świat obiegła informacja o ich rozstaniu. Ostatecznie rozwód otrzymali w 2013 roku. Kilka miesięcy później aktorka zaręczyła się z prawnikiem Scottem Svesloskym. Pobrali się w listopadzie 2014 roku podczas pięknej ceremonii na Hawajach.

"Cudowne lata" - serial i obsada

"Cudowne lata", czyli "The Wonder Years" był emitowany na antenie ABC przez 6 lat i doczekał się aż 115 odcinków. Seria ukazywała życie amerykańskiej rodziny klasy średniej z punktu widzenia dorastającego dziecka, Kevina. Sukces produkcji przypisywano niebanalnym żartom i nostalgii za latami 60. i 70. Obsada serialu szybko zyskała międzynarodową popularność. Wśród aktorów mogliśmy zobaczyć bowiem takie osobistości jak Fred Savage, Dan Lauria, Alley Mills, Danica McKellar, Daniel Stern, czy David Schwimmer.

Postać grana przez Danicę McKellar od lat jest uważana za kultową. Aktorka chętnie wspomina czasy grania w serialu "Cudowne lata" i dba o rozwój kariery, jednak stroni od skandali i pojawiania się na pierwszych stronach kolorowych pism.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości