Czy Janusz Józefowicz jest zazdrosny o Nataszę Urbańską? Artystka wyjaśnia plotki

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
Źródło: MWMEDIA
Ostatnie miesiące obfitowały w plotki na temat domniemanego rozstania Nataszy Urbańskiej z Januszem Józefowiczem. Teraz artystka wprost skomentowała wspomniane spekulacje. Gwiazda wyjawiła również, czy mąż jest o nią zazdrosny.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w tym roku obchodzić będą 16. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Sama aktorka, będąc w wieku 17 lat dołączyła do zespołu Teatru Buffo i jak wielokrotnie podkreślała w rozmowach z mediami, już od pierwszego spojrzenia była zakochana w swoim przyszłym mężu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Natasza Urbańska była pytana o powiększenie rodziny
Natasza Urbańska była pytana o powiększenie rodziny

Natasza Urbańska o zazdrości męża

Od jakiegoś czasu zaczęły nasilać się w sieci plotki o domniemanym kryzysie, a nawet rozstaniu pomiędzy Nataszą Urbańską a Januszem Józefowiczem. Spekulacje te rozgorzały, kiedy na scenie Studia Buffo ukochany artystki rzucił zdanie, które wielu odbiorców odebrało jako informację o rozstaniu zakochanych.

Natasza Urbańska podczas swojego niedawnego wystąpienia w programie "Onet Rano" zdecydowała się zdradzić, czy jej mąż jest zazdrosny o sceny grane przez nią z innymi mężczyznami.

"Mam taką pracę. Ja się wcielam w rolę. Janusz to rozumie, bo też jest w tym show-biznesie, też pracuje w ten sposób" - wyjaśniła piosenkarka podczas rozmowy, dając do zrozumienia, że o wzajemnej zazdrości pomiędzy zakochanymi nie może być mowy.

Przy okazji Natasza Urbańska odniosła się do swojego nowego teledysku, w którym zagrała ze znanym włoskim modelem. Gwiazda wyznała, że że decyzja o współpracy z mężczyzną była świadoma i przyznała, że ta miała na celu zwiększyć rozgłos na temat jej nowego singla.

Janusz Janusz Józefowicz o rozstaniu z Nataszą Urbańską

Co pewien czas media donoszą o rozstaniu Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza, jednak aktorka zawsze konsekwentnie zaprzecza tym plotkom. Tym razem jednak to sam Janusz Józefowicz wprowadził fanów w zakłopotanie.

W trakcie jednego z występów w Teatrze Buffo, ukochany gwiazdy na scenie pojawił się z Januszem Stokłosą. W pewnym momencie reżyser określił przed zebraną publicznością przyjacielską relację mężczyzn, jako jedną w najtrwalszych w show-biznesie, Skłoniło to kompozytora do przypomnienia o relacji kolegi z Nataszą Urbańską. Wtedy to Janusz Józefowicz przyznał, że od kilku tygodni z artystką nie są już parą.

Natasza Urbańska, zapytana o całą sprawę przez serwis Pudelek, skwitowała sprawę żartem, nawiązując do nadchodzącej premiery swojego nowego teledysku.

"Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media" - wyznała żartobliwie.

Serwis Plejada natomiast skontaktował się z Januszem Józefowiczem, który zaskakująco odpowiedział:

"Teatr Studio Buffo ma wpisaną formułę w swoją nazwę. To jest teatr rozrywkowy, którym się bawimy. No więc to, o czym pan mówi, jest kompletnie wyrwane z kontekstu. To była zabawa z publicznością i reakcja na to była oczekiwana" - wyznał reżyser.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości