Dan Reynolds z Imagine Dragons rozwodzi się z żoną. Burzliwa historia związku

Dan Reynolds z Imagine Dragons rozwodzi się z żoną
Dan Reynolds z Imagine Dragons rozwodzi się z żoną
Źródło: Getty Images
Dan Reynolds, wokalista zespołu Imagine Dragons, rozwodzi się z żoną Ają Volkman, która właśnie wydała oświadczenie w tej sprawie i zwróciła się do opinii publicznej. Artyści pierwszy raz rozstali się po 7 latach małżeństwa. Później dali sobie kolejną szansę. Jednak nie przetrwali. Doczekali się czwórki dzieci.

Dan Reynolds to amerykański muzyk, znany przede wszystkim jako wokalista grupy muzycznej Imagine Dragons. W 2011 poślubił artystkę Aję Volkman. Para ma czwórkę dzieci. Są rodzicami trzech córek oraz synka, który jest najmłodszą pociechą. Informacje o ich rozstaniu pojawiły się już kilka lat temu, ale para oficjalnie się teraz rozwodzi.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo
Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo

Dan Reynolds z Imagine Dragons rozwodzi się z żoną

Już w kwietniu 2018 muzyk ogłosił, że z żoną zamierzają się rozwieść po 7 latach małżeństwa. Aja Volkman potwierdziła to następnego dnia. Ostatecznie jednak para dała sobie jeszcze jedną szansę i wróciła do siebie. Było to przed narodzinami ich czwartego dziecka. Ostatecznie we wrześniu 2022 para ogłosiła, że zamierza się jednak rozstać po kilkuletniej próbie uratowania ich małżeństwa. Oboje podkreślili, że najważniejszymi istotami będą dla nich ich dzieci. Według portalu TMZ żona wokalisty Imagine Dragons złożyła kolejne dokumenty rozwodowe.

Dan Reynolds ma już nową miłość. Kilka miesięcy po tym, gdy ogłosił rozstanie z żoną, został sfotografowany w towarzystwie amerykańskiej aktorki Minki Kelly. W mediach społecznościowych pojawia się sporo zdjęć, na których zakochani okazują sobie czułość.

Aja Volkman opublikowała na Instagramie oświadczenie. Wyznała, że ciężko jest jej się odnaleźć w nowej sytuacji, gdy jest osobą publiczną. Jednak wiedziała, z czym wiążę się ten status. Podkreśliła, że nigdy nie wypowiadała się na temat swojego małżeństwa oraz rozwodu. Dodała, że ani ona, ani jej były partner nie są idealni i popełniają błędy.

Imagine Dragons wystąpi na warszawskim Stadionie Narodowym

Imagine Dragons to zespół założony w 2008 w Las Vegas w Nevadzie. Dobre wieści dla fanów grupy - po raz kolejny zagra w Polsce. Imagine Dragons pierwszy raz zagrali koncert w Polsce 2 lutego 2016 r. Wydarzenie miało miejsce w Atlas Arena w Łodzi. 3 czerwca 2017 r. wystąpili na Orange Warsaw Festival jako główna gwiazda dnia.

Zespół Imagine Dragons wystąpi ponownie w naszym kraju 14 sierpnia 2023 r. na warszawskim Stadionie Narodowym. Muzycy sprzedali 66 milionów albumów, 55 milionów utworów w wersji cyfrowej i 110 miliardów streamów. Ogłosili trasę koncertową w Europie i na Bliskim Wschodzie w ramach Mercury World Tour. Trasa promuje ich wyczekiwany album "Mercury - Acts 1&2". Artyści zagrają również w Danii, odwiedzą Włochy, Chorwację, Litwę, Francję, Izrael i Grecję.

Oprócz nowych utworów Imagine Dragons gwarantują, że zaprezentują swoim fanom znane przeboje, takie jak "Believer", "Thunder" czy "Radioactive". Osiem lat temu gitarzysta zespołu Wayne Sermon udzielił wywiadu, który ukazał się w Interii. Opowiedział, że słyszał, że polska publiczność doskonale wczuwa się na koncertach.

"Od lat obserwujemy ruch w serwisach społecznościowych, nie tylko naszego zespołu, ale różnych innych kapel rockowych, instytucji, wydarzeń. Polska publiczność jest naprawdę mocno zainteresowana koncertami i świetnie reaguje - to nam się bardzo podoba i od dawna chcieliśmy u was zagrać" - zdradził wtedy muzyk Imagine Dragons.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości