Daria Zawiałow jest singielką? Komentarz wokalistki nie pozostawia złudzeń

Daria Zawiałow rozstała się z mężem?
Daria Zawiałow rozstała się z mężem?
Źródło: MWMEDIA
Wokalistka Daria Zawiałow opublikowała zdjęcie z kobietą. Pod nim jeden z internautów zapytał artystkę o męża. Daria Zawiałow zdecydowała się odpowiedzieć. Nie pozostawiła żadnych wątpliwości? To chyba koniec małżeństwa piosenkarki.

Daria Zawiałow jest jedną z najpopularniejszych alternatywnych artystek w Polsce. W 2016 roku wzięła ślub z Tomaszem Kaczmarkiem, kolegą z muzycznego talent show "X Factor". Mężczyzna był członkiem zespołu Cała Góra Barwinków, który opuścił, by pracować z Darią Zawiałow. W 2021 roku media obiegła plotka, jakoby para przeżywała poważny kryzys. Tomasz Kaczmarek nie pojawiał się u boku żony od bardzo dawna. Wówczas serwis Pudelek dotarł do przyjaciela gwiazdy, który zdradził, że para się rozstała, czego w gronie znajomych wcale nie ukrywają.

Daria Zawiałow skomentowała zdjęcie

Niedawno Daria Zawiałow opublikowała zdjęcie, które rozgrzało internautów do czerwoności. Kobieta przytula na nim swoją koleżankę — Kasię Borkowską, żonę dziennikarza Krzysztofa "Jankesa" Jankowskiego. Pod zdjęciem posypały się komentarze, zarówno od gwiazd, jak i internautów. Jeden z fanów postanowił zażartować i zapytał wokalistkę, czy jej mąż nie będzie zazdrosny.

"Co na to mąż? Konkurencja mu nie straszna?" - napisał pod zdjęciem internauta.

Wokalistka zdecydowała się odpowiedzieć, jednocześnie rozwiewając wszelkie wątpliwości.

"I’m a single lady :) (jestem singielką — przyp. red.)"- napisała.

Oficjalnie ani artystka, ani jej partner nie potwierdzili rozstania.

czt_socha_pieniadze
Małgorzata Socha o stwierdzeniu "Pieniądze szczęście dają"
Małgorzata Socha na premierze książki Joanny Przetakiewicz. Co sądzi o pieniądzach? Wyjaśniła, dlaczego to cały czas temat tabu.

Daria Zawiałow - kariera, życie prywatne

Daria Zawiałow od małego związana jest z muzyką. Występowała na festiwalach, ma na swoim koncie również śpiewanie w chórku Maryli Rodowicz. Wokalistka próbowała swoich sił w dwóch talent show stacji TVN - "Mam Talent!" oraz "X Factor". W tym drugim poznała Tomasza Kaczmarka, z którym w 2016 roku wzięła ślub. Daria Zawiałow powoli, acz systematycznie próbowała przedrzeć się do wymagającego świata polskiej sceny muzycznej. Aż w końcu się udało! Dotychczas współpracowała z takimi muzykami, jak Dawid Podsiadło, Quebonafide oraz sanah.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości