Historia miłości Dody i Nergala. Zerwał z nią przez telefon, a ona w szale podpaliła dom

Doda i Nergal – jak się poznali?
Doda i Nergal – jak się poznali?
Źródło: MWMEDIA
Doda i Nergal poznali się dzięki programowi Kuby Wojewódzkiego. Wokalistka zafascynowała się liderem zespołu Behemoth po obejrzeniu odcinka show. Parą byli przez dwa lata. Gwiazdor zerwał zaręczyny... przez telefon. Teraz znów spotkają się na gali wręczenia nagród Fryderyków.

Doda i Nergal szybko stali się parą. Chociaż ich związek był pełen miłości i wsparcia, zwłaszcza podczas walki Nergala z białaczką, ostatecznie rozstali się po dwóch latach. Obecnie oboje są w nowych związkach. Ostatnio Doda kąśliwie odpowiedziała na pytanie, czy zrobi sobie z nim zdjęcie podczas rozdania Fryderyków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Fryderyki 2023. Ewa Bem zaprasza na rozdanie nagród
Źródło: Mat. prasowe/cozatydzien.tvn.pl

Doda i Nergal – jak się poznali?

Doda, znana polska wokalistka, zainteresowała się Nergalem, liderem zespołu Behemoth, gdy zobaczyła go po raz pierwszy na kanapie w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego. Doda była zafascynowana wokalistą i zdecydowała, że chce go poznać osobiście. Artystka, jak opisywała później na łamach magazynu "Pani", czuła, że ma szansę zmienić zdanie, jakie Nergal mógł mieć na jej temat, co dodatkowo ją motywowało. Wbrew pozorom, ich pierwsza randka przebiegła w zaskakująco przyziemny sposób - wspólnie wybrali się na sushi. Szybko okazało się, że dobrze się dogadują - ich relacja nabrała tempa i wkrótce zaczęła zyskiwać na sile.

Przez cały czas związek pary przyciągał zainteresowanie mediów - paparazzi i dziennikarze nie odpuszczali okazji, by utrwalić chwilę, gdy oboje byli razem na ściankach podczas różnych imprez branżowych. Po pewnym czasie ich miłość przeszła na wyższy poziom. Szczególnie emocjonującym momentem w ich związku był 31 grudnia 2009 roku, kiedy to Darski zdecydował się na ważny krok - oświadczył się swojej ukochanej Dodzie. Ta romantyczna scena była kolejnym krokiem w ich burzliwej i pełnej namiętności historii miłosnej, która przyciągała uwagę mediów oraz fanów obojga artystów.

Doda i Nergal – wybuchowe rozstanie

Niestety sielanka w związku Dody a Nergala nie trwała wiecznie. W lecie 2010 roku u muzyka zespołu Behemoth zdiagnozowano białaczkę. Pomimo przeciwnego losu, Doda była prawdziwie oddana swojemu ukochanemu i wspierała go przez cały okres walki z chorobą, nie ustępując ani na krok. Zaangażowała się również w poszukiwanie dawcy szpiku kostnego, a dzięki jej determinacji, fundacja DKMS odnotowała rekordowe zainteresowanie ze strony potencjalnych dawców, których nakłoniła do działania. Jednak choroba Nergala wystawiła na próbę ich związek, na miarę jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyli.

Kiedy w końcu muzykowi udało się pokonać białaczkę, wielu miało nadzieję, że życie pary wróci do stanu sprzed choroby. Niestety, te trudne doświadczenia nie obeszły się bez echa w ich relacji. Po dwóch latach wspólnego życia para przeszła przez bolesne rozstanie. Wówczas Doda otworzyła się na łamach magazynu "Gala", zdradzając, że to Nergal zakończył ich związek podczas... rozmowy telefonicznej.

Wydarzenie to było dla wokalistki ogromnym ciosem i wywołało w niej silne emocje. Przyznała, że wpadła dosłownie w szał – w gniewie zniszczyła wiele wspólnych pamiątek, podpalając nawet część domu. Sąsiedzi musieli wezwać straż pożarną, aby opanować sytuację. W zwieńczeniu tej wybuchowej nocy, wściekła Doda zrzuciła rower Nergala z szóstego piętra. W tak burzliwym i dramatyczny sposób zakończyła się jedna z najbardziej znanych i śledzonych przez media miłości polskiego show-biznesu.

Doda i Nergal
Doda i Nergal
Doda i Nergal
Doda i Nergal
Doda i Nergal
+9
Zobacz galerię

Doda i Nergal – z kim się spotykają dzisiaj?

Od czasu romansu z Adamem Darskim Dorota Rabczewska zaliczyła kilka nieudanych związków. W ostatnim czasie jest jednak w dobrze rokującej relacji. Serce wokalistki zdobył Dariusz Pachut. Mężczyzna pochodzi dokładnie z miejscowości Zabrzeża, znajdującej się w gminie Łącko. Wyrobił sobie renomę dzięki licznym działaniom charytatywnym. Angażował się między innymi w akcje ratownicze na terenie Albanii, gdzie wspierał potrzebujących i zagrożonych. Warto również wspomnieć o jego wspaniałym geście, gdy razem z kolegą zdecydowali się przenieść na szczyt Rysów niepełnosprawnego chłopca, spełniając tym samym jego wielkie marzenie. Dariusz Pachut może także poszczycić się także niebagatelnymi osiągnięciami sportowymi. Wcześniej mężczyzna spotykał się z prezenterką Dorotą Gardias.

W 2021 roku media żyły informacją dotyczącą życia uczuciowego Adama Darskiego. Okazało się, że wokalista związał się z kobietą o 10 lat młodszą od siebie. Nowa życiowa partnerka Nergala nosi imię Kinga Damaziak i zajmuje się zarówno pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, jak i również rozwija karierę modelki. Nie wiadomo, czy obecnie są jeszcze parą.

Doda i Nergal – jaką mają obecnie relację?

Niebawem Doda wystąpi na gali wręczenia nagród Fryderyków. Artystka podzieliła się informacją o swoim wstępie podczas tego prestiżowego wydarzenia za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

"Zapraszam wszystkich na galę Fryderyków 22 kwietnia do Gliwic. Zaserwuję prawdziwą niespodziankę muzyczną!" - napisała pełna emocji Doda.

Wielu fanów skierowało swoje gratulacje w stronę wokalistki. Niemniej jednak, pośród tych pozytywnych komentarzy, znalazło się kilka osób, które postanowiły przypomnieć artyście, że razem z nią na scenie pojawi się również Nergal.

"Może wspólna fota z Nergalem? Internety by oszalały" - napisał pewien internauta.

Odpowiedź Doroty Rabczewskiej nadeszła szybko, gdyż wokalistka zdecydowała się kąśliwie zareagować na zaczepkę

"Ma wystarczająco ze mną ze szpitala" - napisała w sieci artystka, przypominając, jak opiekowała się Nergalem w czasie, gdy chorował na białaczkę.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości