Doja Cat w kreacji wykonanej z 30 tys. kryształków Swarovskiego. Kim jest?

Doja Cat zaskoczyła zebranych gości
Doja Cat zaskoczyła zebranych gości
Źródło: Getty Images
Doja Cat zaskoczyła zebranych podczas paryskiego tygodnia mody. Amerykańska raperka swoją wyraziście czerwoną sukienką zwróciła uwagę wszystkich gości. Gdyby tego było mało, kreacja artystki była pokryta 30 tysiącami kryształków Swarovskiego.

Doja Cat jest amerykańską raperką, która pochodzi z Los Angeles. 27-letnia gwiazda, której prawdziwe personalia to Amala Zandile Dlamini, swoją karierę rozpoczęła w 2013 roku. Młoda artystka umieściła wtedy swój utwór na w serwisie Soundcloud, a już rok później mogła się pochwalić swoim pierwszym kontraktem płytowym. Obecnie Doja Cat ma na swoim koncie nominacje do 11 nagród Grammy i wiele innych muzycznych sukcesów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Relacja z finału 11. edycji "Top Model". Anja Rubik nie widzi Klaudii w świecie mody
Źródło: "Co Za Tydzień"

Doja Cat szokuje strojem

Tydzień Mody Haute Couture w Paryżu został oficjalnie otwarty. Wydarzenie rozpoczął pokaz słynnego domu mody Schiaparelli,  podczas którego swoje kreacje zaprezentowało wiele znanych gwiazd. Niektóre z prezentowanych stylizacji były szczególnie wymyślne. Jedną z nich z pewnością była kreacja, jaką na czerwonym dywanie zaprezentowała Doja Cat.

Jej wyraziście czerwona sukienka zwróciła uwagę wszystkich zebranych gości. Jakby tego było mało sama Doja Cat również została pokryta czerwoną farbą i 30 tysiącami kryształków Swarovskiego. Widać, że gwiazda nie lubi bawić się w półśrodki i jak szokuje to na całego. Pomimo iż w zaprezentowanym stroju ciężko było ją rozpoznać, to i tak na temat jej kontrowersyjnego looku mówią obecnie media na całym świecie.

Doja Cat podczas pokazu mody Schiaparelli
Doja Cat podczas pokazu mody Schiaparelli
Źródło: Getty Images
Doja Cat podczas pokazu mody Schiaparelli
Doja Cat podczas pokazu mody Schiaparelli
Źródło: Getty Images

Pokaz Schiaparelli niczym Piekło Dantego

Za kontrowersyjną stylizacją, jaką miała na sobie Doja Cat, stoi znany charakteryzator Pat McGrath. Okazuje się, że raperka nie była jedyną gwiazdą, która postawiła na tak wyrazisty outfit. Kontrowersję wzbudziła również m.in. Kylie Jenner, która na pokaz domu mody Schiaparelli włożyła sukienkę, której część stanowiła sztuczna lwia głowa.

Wśród zaproszonych gości można było dostrzec wiele innych kontrowersyjnych, a przy tym oryginalnych stylizacji. Nierzadko częścią ich kreacji były sztuczne głowy dzikich zwierząt. Tak wyraziste outfity gości były związane z inspiracją do tegorocznego pokazu, którą było "Piekło Dantego". XIV-wieczny epicki poemat był również tematem prezentowanych na wybiegu stylizacji.

Z pewnością tegoroczny pokaz domu mody Schiaparelli zostanie zapamiętany przez świat mody na długo, a kontrowersyjne stylizacje jego gości jeszcze przez wiele dni nie będą schodziły z pierwszych stron gazet.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości