Gwiazdy

Kacper Kuszewski o mediach społecznościowych. "Być może popełniam zawodowe samobójstwo..."

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kacper Kuszewski o mediach społecznościowych i przyjaźniach w show-biznesie

Kacper Kuszewski to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Choć z trudem znaleźć widza telewizji, który go nie zna, z łatwością można znaleźć internautę, który nie śledzi go w mediach społecznościowych. Artysta słynie bowiem ze strzeżenia prywatności. W rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjaśnił dlaczego i dodał, czy wierzy w szczerą przyjaźń w polskim show-biznesie.

Kacper Kuszewski posiada konto na Instagramie, jednak na próżno szukać tam zdjęć i nagrań z tego, jak spędza czas. W wywiadzie z nami opowiedział, co skłoniło go do decyzji o unikaniu tego medium. 

Kacper Kuszewski o przyjaźni w show-biznesie

Wielu artystów uważa, że w show-biznesie trudno znaleźć szczerą i bezinteresowną przyjaźń. Co ciekawe, odmienne zdanie na ten temat ma Kacper Kuszewski. Wszystko przez środowisko, w którym się wychował. 

- Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Dorastałem w świecie teatru i ten świat aktorów i artystów był dla mnie naturalnym środowiskiem. Oczywiście, że jak to w każdym środowisku, różnie się układa i relacje nie zawsze są idealne, ale generalnie ja mam doświadczenia takie, że jesteśmy dla siebie przyjaciółmi i wspieramy się - powiedział nam aktor. 

Kacper Kuszewski o mediach społecznościowych

Kacper Kuszewski wyjaśnił nam, dlaczego jako jedna z niewielu polskich gwiazd stroni od mediów społecznościowych. Okazało się bowiem, że robi to ze względu na szacunek do czasu internautów.

- Nie mam do tego ani talentu, ani serca. Muszę przyznać, że to nie jest mój świat. Wydaje mi się to głupie i niestosowne, że mam ludziom zawracać głowę tym, co jem na śniadanie, albo co dzisiaj założyłem, albo gdzie jestem i co robię. Moja uwaga jako aktora jest zawsze skierowana na zewnątrz. Na drugiego aktora, na partnera, na widza. Ja nie lubię oglądać sam siebie, więc robienie selfie jest dla mnie dziwne. Więc nie, nie uczestniczę w mediach społecznościowych i też nie przeglądam tych mediów. Po prostu w ogóle mnie to nie interesuje. Mam świadomość, że być może popełniam zawodowe samobójstwo, bo jest to dosyć fundamentalna rzecz w moim zawodzie, ale pocieszam się, że są jednak nadal aktorzy, którzy też nie są tam obecni. Może więc da się istnieć w tym zawodzie bez bardzo aktywnego konta na Instagramie - wyjaśnił. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości