Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę ślubu nagraniem z przymiarek. "Rzuciłam się Wojtkowi w ramiona"

Dominika Gwit w sukni ślubnej świętuje 4. rocznicę małżeństwa
Dominika Gwit w sukni ślubnej świętuje 4. rocznicę małżeństwa
Źródło: MWMEDIA
Dominika Gwit-Dunaszewska wyszła za mąż 7 lipca 2018 roku. Do czwartej rocznicy jej ślubu zostało jeszcze trochę czasu, ale aktorka już teraz wspomina przygotowania do tej ważnej dla niej uroczystości. Gwiazda "Przepisu na życie" pokazała, jak wyglądała na ostatniej przymiarce sukni ślubnej. Sprawdźcie, jak poznała swojego męża.

Dominika Gwit znana jest widzom przede wszystkim z roli w filmie "Galerianki" oraz z występów w serialach TVN: "Przepis na życie" i "Singielka". Ukończyła dziennikarstwo i pracowała przez chwilę w zawodzie m.in. w Polskiej Agencji Prasowej. Uczęszczała również do szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie, a w 2012 roku zdała aktorski egzamin eksternistyczny w Związku Artystów Scen Polskich. Dziś możemy podziwiać ją również w teatrze.

Dominika Gwit cztery lata w małżeństwie. Pokazała, jak wyglądała w sukni ślubnej

Dominika Gwit nie może się doczekać kolejnej rocznicy swojego ślubu. Już teraz zaczęła świętowanie. Udostępniła na Instagramie prywatne nagranie z salonu sukien ślubnych. Pokazała fanom, jak wyglądała tuż przed swoim "wielkim dniem".

"Zbliża się nasza czwarta rocznica ślubu. Tak wyglądała ostatnia przymiarka. Kto z Was bierze ślub w tym roku? Sezon trwa w pełni!" - dodała do nagrania.

Internauci chętnie odpowiedzieli na pytanie aktorki. Wśród komentarzy zauważyliśmy reakcję innej znanej gwiazdy.

"My też czwarta w tym roku" - pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska-Pela.

"Pięknie pani w sukni" - zareagowała fanka Dominiki Gwit.

"My z mężem za miesiąc obchodzimy 36. rocznicę ślubu. Jest super. Życzymy Wam równie szczęśliwych lat" - zareagowała inna internautka.

czt_soltysik_o powiekszeniu rodziny
Andrzej Sołtysik o szansie na powiększenie rodziny. Reaguje na swój wiek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gdzie Dominika Gwit poznała swojego męża? "Wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Dominika Gwit i jej ukochany udzielili wywiadu, który ukazał się na łamach "Vivy". Opowiedzieli w nim o swoim związku i zdradzili, gdzie i kiedy rozpoczęła się ich wspólna podróż. Połączyło ich silne uczucie. Poznali się dzięki bratu Wojtka Dunaszewskiego, który reżyserował spektakl, w którym grała Dominika Gwit.

"Wojtek zaczął do mnie pisać. Na początku byłam sceptyczna, nie wiedziałam za bardzo, o co mu chodzi. Przy tym spektaklu towarzyszyły mi takie emocje, taki stres, że żyłam w trochę innym świecie. Nawet nie do końca pamiętałam, jak Wojtek wygląda. Ale zaczął mnie zaskakiwać swoimi wiadomościami, bo Wojtek ma bardzo wysublimowane, inteligentne poczucie humoru. Zaintrygował mnie" - przyznała aktorka w wywiadzie.

Spotkali się na trzech randkach i zaiskrzyło. Później aktorka pojechała do rodziców w odwiedziny, ale ta rozłąka z przyszłym ukochanym była dla niej zaskakująco bolesna.

"To był najdłuższy tydzień w moim życiu. Wisieliśmy na telefonie 24 godziny na dobę, właściwie w ogóle nie spędzałam czasu z rodzicami. Wtedy to już była ta miłość od pierwszego wejrzenia. Nie potrzebowaliśmy więcej randek, wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Wyszłam z pociągu, rzuciłam się Wojtkowi w ramiona i tak zostaliśmy do dzisiaj" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości