Gwiazdy

Dominika Gwit pokazała wózek dla dziecka. Fani zaskoczeni jego wyglądem

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dominika Gwit pokazała wózek dla dziecka

Dominika Gwit jest coraz bliżej rozwiązania ciąży. W oczekiwaniu na pierwsze dziecko aktorka robi wszystko, aby przygotować jak najlepszą wyprawkę. Właśnie pokazała wózek dla maluszka. Zdecydowała się na model z różnymi prozdrowotnymi właściwościami. Fanów zaskoczył tylko jego design. Internauci docenili to, że gwiazda postawiła na stonowany wygląd. 

Odkąd Dominika Gwit dowiedziała się o ciąży, przeżywa ją razem ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Większość z nich to oczywiście kobiety, które są zainteresowane tą tematyką. Aktorka jest bardzo zaangażowana w przygotowanie wyprawki dla swojego maluszka. Gwiazda zdradziła już płeć swojej pociechy. Zrobiła to w wyjątkowy sposób. Zobacz TUTAJ.

Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach
Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach

Dominika Gwit pokazała wózek dla dziecka

Dominika Gwit dzieli się swoimi inspiracjami, dotyczącymi m.in. dekorowania pokoju dziecka czy też kupowania dla niego kolejnych gadżetów. Sama też czerpie pomysły od swoich fanek. Wybór wózka to spore obciążenie dla przyszłych rodziców. W takim pojeździe dziecko spędza dużo czasu. Aktorka zadbała o to, aby był on bezpieczny i wygodny dla maluszka.

"Od wielu tygodni dostaję od Was prośby o pokazanie wózka!" - przyznała Dominika Gwit.

Gwiazda zaprezentowała pojazd w swoim stylu - czyli na śmiesznie. Na nagraniu widzimy, jak pokazuje wszystkie jego funkcje, a w tle słyszymy piosenkę pt. "Eye of the Tiger". Aktorka zachwala swój wybór.

"Są one stworzone razem z neonatologami i pediatrami. Wszystko dla zdrowia i wygody maluszków. To naprawdę porządny wózek. Niebawem pokażę Wam wersję miejską, w której będziemy się z Dzidziorkiem wozić po Warszawce" - zdradziła.

Internatom spodobała się ta zabawna prezentacja wózka. Docenili również prosty wygląd pojazdu.

"Matko... Kochana, jaki zwyczajny wózek... Bez złota, bez błysku, bez skrzydeł itp. Piękno jest w prostocie" - czytamy w komentarzach.

"Ciąża służy, a wózek piękny" - pochwalił ktoś inny.

Dominika Gwit jest przygotowana na poród. Podjęła ważną decyzję

Dominika Gwit przyznaje, że końcówka ciąży jest wymagająca i w ostatnim czasie marzy jej się tylko relaks.

"Teraz to mi się już tylko chce siedzieć, leżeć, słuchać muzyki, czytać książki i pić herbatkę. I tak bym chciała aż do rozwiązania" - napisała na Instagramie.

Jednak im bliżej terminu rozwiązania ciąży, tym trzeba podjąć coraz więcej decyzji. Jedną z nich było tzw. bankowanie krwi pępowinowej.

"Tak, zdecydowaliśmy się. Dlaczego? Komórki macierzyste z krwi pępowinowej można pobrać tylko raz w życiu, właśnie przy porodzie. Mogą wspomóc leczenie ponad 80 chorób w tym nowotworów m.in. białaczki. Sama o bankowaniu dowiedziałam się z social mediów, dlatego też tutaj się odzywam. Wiem, że są zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy bankowania. Natomiast my w oparciu o zdobytą wiedzę, rozmowę z lekarzem, zdecydowaliśmy się zabezpieczyć nasze dziecko. Mam nadzieję, że nigdy nie będziemy musieli użyć krwi pępowinowej, ale sama świadomość, że można uratować życie swojego dziecka w przypadku zachorowania na jedną z chorób ze wskazań, jest wielką ulgą" - przyznała.

Aktorka zachęciła jednak do tego, aby weryfikować informacje dotyczące bankowania i podejmować decyzję na podstawie rzetelnej wiedzy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości