Programy

Justyna zdobyła się na szczere wyznanie. "Muszę przetrawić to, co widziałam"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"ŚOPW". Justyna o reakcji na hejt. Ma refleksję na swój temat

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że nie zawsze radzi sobie z hejtem. Pokazała zdjęcie, które zrobiła po tym, gdy źle zareagowała na jeden z odcinków show. Justyna otworzyła się przed internautami. Tego dnia nie poszła do pracy, musiała przeanalizować swoje zachowanie.

Justyna ze "ŚOPW" jest odważną i pewną siebie kobietą. Prowadzi własny biznes i jest świadoma swoich możliwości. Wie też dokładnie, czego oczekuje od życia, a przede wszystkim od związku. Przemek szybko zauważył, że żona nie lubi, gdy ktoś chce jej przeorganizować życie. Niektóre zachowania Justyny spotykają się z niezrozumieniem widzów. Na wszystkie wątpliwości uczestniczka eksperymentu odpowiadała na bieżąco. Tak było m.in. wtedy, gdy publicznie przyznała, że jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów show.

Justyna ze "ŚOPW" zdobyła się na szczere wyznanie. Jak się czuje?

Justyna pokazała, jak rozpoczęła poranek. Zrobiła śniadanie do łóżka, ale niestety nie zwiastowało ono udanego początku dnia. Żona Przemka otworzyła się na temat swojego samopoczucia po obejrzeniu jednego z odcinków "ŚOPW". Przyznała, że przytłoczył ją hejt.

Otrzymuję dużo hejtu od wczoraj. Tak wiem, nie jestem idealna. Pracuję nad sobą od dawna. Ale też jestem szczera i jak coś mi nie pasuje, to niestety mówię. Czasami powinnam ugryźć się w język. Spokojnie znam swoje wady i wiem, jaka jestem uparta. Czasem to wada, czasem zaleta. Dziś nie idę do pracy, muszę przetrawić to, co widziałam

Justyna ze "ŚOPW" ma refleksję na temat swojego zachowania Źródło: Instagram @justyna_wypieczone

"ŚOPW". Czy Justyna i Przemek zostali razem po programie?

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszczyński nie mogą wyjawić jeszcze, czy udało im się stworzyć trwałą relację po programie. Pod koniec eksperymentu wiele sobie obiecywali. Kobieta deklarowała chęć przeprowadzki do rodzinnego miasta swojego męża. Jednak miało stać się to dopiero po kilku miesiącach mieszkania osobno. Justynie zależało na tym, aby nie ucierpiał w tym wszystkim jej biznes.

Jak zaobserwowali fani na Instagramie, Justyna i Przemek mogli wypoczywać w tym samym miejscu. Przemek wyjechał na kilka dni w góry. Chwilę później zdjęcie, przedstawiające domek w lesie z bardzo podobnym krajobrazem, opublikowała na InstaStories Justyna.

"Wydaje mi się, że dałem z siebie sto procent. Bardzo przykładałem się do tego, aby nasza relacja poszła do przodu" - oznajmił w jednym z ostatnich odcinków Przemek.

Kibicujecie im?

Justyna Hołubowicz wyjechała odpocząć
Justyna Hołubowicz wyjechała odpocząć Justyna Hołubowicz wyjechała odpocząć Źródło: Screen/InstaStories

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości