Dominika Gwit urodziła! Dumna mama pokazała zdjęcie

Dominika Gwit urodziła
Dominika Gwit urodziła
Źródło: MWMEDIA
Dominika Gwit urodziła. Aktorka w sierpniu poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wówczas zdradziła, że zajście w wymarzoną ciążę nie było najłatwiejsze. Ale to już przeszłość i wraz z mężem powitali na świecie syna.

Dominika Gwit jest polską aktorką teatralną i telewizyjną. Widzowie stacji TVN poznali ją jako rozbrykaną koleżanką córki głównej bohaterki w serialu "Przepis na życie". Odkąd gwiazda poinformowała o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka, znalazła się w kręgu zainteresowań internautów. Aktorka uaktywniła się w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których opowiadała o przebiegu ciąży i przygotowaniach do porodu. Na początku dużo pytań, które zadawali jej fani, dotyczyło problemów z zajściem w ciążę. Aktorka nie bała się poruszać trudnych tematów. Ostatnie dni ciąży nie były dla niej łaskawe.

Dalsza częśc artykułu pod materiałem wideo.

Patricia Kazadi o walce z endometriozą, zmianach w systemie i odzewie fanów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominika Gwit urodziła. Aktorka pokazała zdjęcie

Skoro Dominika Gwit chętnie relacjonowała ten wyjątkowy czas, fani w napięciu oczekiwali informacji o rozwiązaniu. Aż w końcu się pojawiła! Aktorka urodziła! Radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. W czwartek, 19 stycznia, po kilku dniach nieobecności w sieci, opublikowała wzruszający wpis.

"Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy cię i zawsze przy tobie będziemy. Mama i Tata" - napisała pod galerią ze zdjęciami ze szpitalnej sali.

Na fotografiach widzimy dumną mamę, która trzyma w objęciach noworodka. Na pamiątkowym zdjęciu nie mogło zabraknąć ojca dziecka, męża aktorki Wojciecha Dunaszewskiego. Z opisu wynika, że syn gwiazdy przyszedł na świat 18 stycznia. Serdecznie gratulujemy!

Dominika Gwit o ostatnich dniach przed porodem

Dominika Gwit niejednokrotnie opowiadała internautom o tym, jak przygotowuje się do przyjścia na świat pociechy. Zdradziła, jaki wybierze wózek oraz przyznała, że z powodu jej stanu zdrowia na miejsce porodu wybrała szpital publiczny. Również za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawiła, jakiej płci będzie jej dziecko. Jak przystało na rasową influencerkę, Dominika Gwit zorganizowała specjalne wydarzenie, podczas którego podzieliła się z internautami tą istotną informacją. Wówczas na nagraniu mogliśmy zobaczyć karton wypełniony balonami w kolorze niebieskim. Największy z nich nie pozostawił żadnych wątpliwości. Widniał na nim napis: "chłopiec". Dominika Gwit nie kryła radości.

Ostatnie dni ciąży nie były dla przyszłej mamy łaskawe, o czym informowała za pośrednictwem instagramowego profilu. Jak sama mówiła, była mocno zmęczona i dużo spała, a każde wyjście z domu było prawdziwym wyzwaniem. Toteż Sylwestra spędziła na kanapie.

"Czy jaki Sylwester taki cały rok ? Bo u mnie zapowiada się w dresie z herbatą i nawet nie wiem, czy doczekam do północy, bo sen mnie dopada non stop! Końcóweczka. No cóż, nie jest łaskawa. Oby do stycznia ! A u was jakie plany na jutrzejszą noc?" - zapytała wówczas aktorka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości