Dominika Gwit jest w ciąży! "Czekaliśmy na to od wielu lat"

Dominika Gwit w sukni ślubnej świętuje 4. rocznicę małżeństwa
Dominika Gwit od 4 lat jest żoną
Źródło: MWMEDIA
Dominika Gwit-Dunaszewska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o tym, że niedługo zostanie mamą. Aktorka wyznała, że wraz z partnerem przez wiele lat starała się o potomka. "Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat".

Dominika Gwit-Dunaszewska 10 sierpnia na swoim profilu na Instagramie udostępniła post, który wywołał wśród internautów prawdziwą radość. W kilka minut pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki gratulacji i rad dotyczących ciąży i macierzyństwa.

Dominika Gwit-Dunaszewska w ciąży

Dominika Gwit-Dunaszewska podzieliła się z internautami radosną nowiną. Pozując do zdjęcia wraz z mężem wyznała, że spodziewają się pierwszego dziecka.

"Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje" - napisała w poście na Instagramie.

Gratulacje i komentarze w kilka chwil zapełniły instagramowy post aktorki.

"Gratulacje. Kibicuję Wam z całego serca" - czytamy.

"Piękna nowina. Idealne rozpoczęcie dnia" - napisała jedna z obserwatorek aktorki.

"Dużo zdrówka dla rodzinki!" - komentują internauci.

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominika Gwit-Dunaszewska o staraniach o dziecko

Dominika Gwit-Dunaszewska w swoim poście na Instagramie przyznała, że ciąża jest wyczekana i upragniona. Przez lata kilkukrotnie dementowała pogłoski o powiększaniu rodziny. W jednym z wywiadów wyznała jak reaguje na te nieprawdziwe informacje.

"Nie wiem, jak Bóg da, to będzie. Zobaczymy, ja niczego nie zakładam, bo bycie matką to jest ogromna odpowiedzialność. Myślę o dzieciach i myślę też, że nie ma co czekać za długo, ale co będzie, to będzie. Czy jestem gotowa? Nie wiem, zadaję sobie to pytanie od dawna. Ja myślę, że będę gotowa na to dopiero, jak to się wydarzy (...) Jak będę matką, to będziemy gadać. (…) myślę, że będzie przepięknie, że oboje zrobimy wszystko, by być dobrymi rodzicami. Jak jesteś dobrym człowiekiem, to będziesz dobrym rodzicem" - powiedziała aktorka w rozmowie z Marcinem Cejrowskim.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości