Gwiazdy

Dominika Tajner planuje ślub. Zdradziła, czy zaprosi Michała Wiśniewskiego

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Dominika Tajner od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana i właśnie postanowiła rozpocząć nowy etap w życiu u boku ukochanego mężczyzny. Jak się okazuje para planuje ślub i wesele. Czy wśród potencjalnych gości znajdzie się miejsce dla Michała Wiśniewskiego?

Dominika Tajner przez ponad 10 lat była w związana z Michałem Wiśniewskim. Ich długoletni związek nie przetrwał jednak próby czasu i drogi małżonków rozeszły się. Para rozwiodła się w 2019 roku. Od tego czasu każde z nich zaczęło układać sobie życie na nowo. Lider Ich Troje ponownie się ożenił, a także został ojcem. Dominika Tajner zaś szczęście odnalazła u boku Mariusza Wacha.

Dominika Tajner w szczęśliwej relacji. Kim jest jej wybranek?

Dominika Tajner ma za sobą trudny okres. Zaledwie w wieku 42 lat wykryto u niej nowotwór piersi. Leczenie wdrożone w  szpitalu poskutkowało i stan zdrowia celebrytki wrócił do normy. Po zawirowaniach, które zgotował los, Dominika Tajner wraz z ukochanym postanowili dłużej nie zwlekać i sformalizować swój związek. Mariusz Wach oświadczył się 43-latce na początku maja. Obecnie była żona lidera Ich Troje planuje huczne wesele. 

Wybrankiem Dominiki Tajner jest słynny pięściarz- Mariusz Wach, który w boksie zawodowym zadebiutował 29 kwietnia 2005 roku, podczas gali boksu zawodowego w Świebodzicach. Od tamtej pory sportowiec aktywnie uczestniczy w kolejnych walkach. W ciągu ostatnich lat zmierzył się na ringu z różnego typu rywalami około 50 razy, z czego zwyciężył w większości przypadków.

Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko"
Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominika Tajner nie zaprosi Michała Wiśniewskiego na swój ślub

Zapytana o plany na przyszłość, Dominika Tajner postanowiła opowiedzieć o miłości, jaka połączyła ją z pięściarzem - Mariuszem Wachem. Celebrytka w rozmowie z serwisem Plotek.pl stwierdziła, że jest przekonana o fakcie, że ukochany jest tym jedynym. Wspólnie z ukochanym planują bowiem wspólną przyszłość.

"Jeżeli chodzi o Mariusza, zaręczyny i może przyszły ślub, to ja jestem na sto procent pewna"  - wyznała celebrytka.

W swojej wypowiedzi, Dominika Tajner odniosła się również do byłego małżonka - Michała Wiśniewskiego. Gwiazda stwierdziła, że nie zamierza uwzględnić swojego ex wśród weselnych gości. Jak można domniemywać, byłych małżonków nie łączą już żadne relacje. Po rozwodzie bowiem zaczęli układać życie na nowo. 

"Nie, po co. Żeby mi zaśpiewał? Myślę, że będę tańczyć do innej piosenki pierwszy taniec" - zażartowała Dominika Tajner, zapytana, czy zaprosi Michała Wiśniewskiego na ślub.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Pozostałe wiadomości