Dorota Gardias w długich włosach. Zdradziła, że to pomysł córki

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dorota Gardias ma długie włosy?

Dorota Gardias rzadko eksperymentuje ze swoim wyglądem. Widzowie od lat kojarzą ją z ciemnymi, krótkimi włosami, które bardzo do niej pasują. Tym razem znana pogodynka zaszalała i pokazała zdjęcie w długich włosach. Pasuje jej nowa fryzura?

Dorota Gardias jest znaną prezenterką związaną ze stacją TVN. Ostatnio gwiazda wystąpiła również w programie "Mask Singer" w którym zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Widzowie nie kryli zaskoczenia, kiedy okazało się, że pod strojem świetnie śpiewającej Róży, kryła się dobrze im znana prezenterka.

Dorota Gardias zapuściła włosy?

Niedługo później w rozmowie z naszym serwisem Dorota Gardias wyznała, że chciałaby nadal zajmować się śpiewem, a w planach ma nawet wydanie własnej piosenki.

- Naprawdę kocham śpiewać, bawię się tym. (...) Jeszcze przed programem mój kolega, który jest kompozytorem, napisał dla mnie utwór. Mieliśmy już próbne nagrania i chciałabym, żeby pojawiło się to jak najwcześniej. Myślę, że to może być czerwiec. Nie chciałabym wypuścić czegoś, czego nie jestem jeszcze pewna. Może w moje urodziny? Mimo to nie będzie większego zwrotu w moim życiu, chyba że los sam o tym zadecyduje - powiedziała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Zobacz wideo:

Roża zdemaskowana! Dorota Gardias jako Róża w utworze "Szklana pogoda"
Roża zdemaskowana! Dorota Gardias jako Róża w utworze "Szklana pogoda" Źródło: Dzień Dobry TVN

Córka Doroty Gardias ją do tego namówiła

Dorota Gardias świetnie łączy pracę z życiem prywatnym. Od 2013 r. jest mamą Hani, o czym często mówi w mediach społecznościowych. Tym razem to właśnie dziewięciolatka namówiła mamę na małe szaleństwo.

Na instagramowym koncie Doroty Gardias pojawiło się jej zdjęcie w nowej odsłonie. Prezenterka ma na nim czarne, długie włosy.

"Hania mnie znów namawia na zapuszczanie włosów… zrobiłyśmy symulację. Co Wy na to? Hania moja stylistka" - napisała pogodynka.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy byli zachwyceni przemianą Doroty Gardias.

"Pięknie pani wygląda", "Chcę więcej", "Powinna pani zapuścić włosy", "Zdecydowanie długie!", "W krótkich też pani ładnie, ale te długie mają coś w sobie", "Córka dobrze doradza" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości