Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku" [TYLKO U NAS]

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Przetakiewicz opowiedziała o związku z Rinke Rooyensem
PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIAJoanna Przetakiewicz opowiedziała o związku z Rinke Rooyensem

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Joanna Przetakiewicz od prawie dwóch lat jest szczęśliwą żoną producenta telewizyjnego, Rinke Rooyensa. Para w 2020 roku wyprawiła bajkowe wesele w Grecji, czym chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych. Małżonkowie dojrzale podchodzą do swojego związku i od zawsze akceptują swoją przeszłość, tworząc tym samym patchworkową rodzinę. Teraz okazuje się, że ich idealne, instagramowe wręcz życie nie jest wcale jedynie "na pokaz". Joanna Przetakiewicz w ostatniej rozmowie dla nas przyznała bowiem, że nigdy nie kłóci się ze swoim mężem.

Joanna Przetakiewicz o związku z mężem. "Jesteśmy dojrzałą parą"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens uchodzą za parę idealną i okazuje się, że jest tak w rzeczywistości. Projektantka zapytana o kryzysy w ich związku przyznała, że takich nie doświadczyła i mało tego, nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim mężem.

- To jest właśnie problem, bo my się w ogóle nie kłócimy. Nawet powiedziałam ostatnio do Rinke "słuchaj, coś tu jest z nami chyba nie tak, bo wiesz, wszyscy się kłócą, a my nie pokłóciliśmy się jeszcze ani razu". Oczywiście śmiał się z tego - mówiła Joanna Przetakiewicz.

Projektantka przy okazji wyjaśniła, dlaczego jej ukochany nie towarzyszył jej przy premierze jej książki "Pieniądze szczęście dają". Okazało się, że Rinke Rooyens musiał szybko wyjechać do swojej rodzinnej Holandii, ale nie zapomniał o miłych gestach wobec żony.

- Rinke jest w Amsterdamie ze swoim tatą, który miał udar i jest chory, dlatego nie ma go dziś ze mną. Mimo to pamiętał, by rano przysłać mi kwiaty, napisać list - chwaliła męża gwiazda.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pobrali się w wieku 52 i 51 lat. Projektantka przyznała, że związek dwóch dojrzałych osób to nie jest to samo, co młodzieńcze amory, pełne emocjonalnych zawirowań. Gwiazda przyznała, że to być może dlatego, tak dobrze się dogadują.

- Ponieważ spotkaliśmy się w wieku lat 50., jesteśmy bardzo dojrzałą parą przez etapy życia, które przeszła. Ja naprawdę przeszłam bardzo wiele w swoim życiu i sukcesów i spektakularnych porażek. Nauczyliśmy się też ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą - mówiła Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku"
Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku"Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Joanna Przetakiewicz zdradziła przepis na związek idealny

Joanna Przetakiewicz dodała, że ona i jej mąż nie są swoimi przeciwieństwami, co ułatwiło im zbudowanie związku.

- Oboje mamy podobne charaktery. Bardzo troszczymy się o innych ludzi, nam bardzo zależy na innych ludziach i na bliskich relacjach, w związku z tym jesteśmy też tacy w stosunku do siebie - wyjaśniała.

Projektantka zdradziła także, jaki według niej jest przepis na idealną relację z drugą połówką.

- Przepis na idealny związek to jest zawsze troska. Bo miłość, pożądanie mogą się wypalić po latach, ale nigdy nie wypali się troska ani przyjaźń - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości