Dorota Gardias zaśpiewa na weselu. Przekazała swój występ na aukcję WOŚP

Dorota Gardias zaśpiewa na weselu
Dorota Gardias zaśpiewa na weselu
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Dorota Gardias wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i postanowiła przekazać na aukcję jej występ w roli wokalistki na... weselu. Pogodynka zaśpiewa dla państwa młodych trzy utwory w dowolnie wybranym przez nich terminie. Ma jednak wymagania.

Dorota Gardias jest jedną z najbardziej znanych pogodynek i prezenterek w naszym kraju, jednak do niedawno mało kto wiedział, że drzemie w niej ogromny talent wokalny. Gwiazda prawie rok temu wzięła udział w programie "Mask Singer", gdzie zaprezentowała się w przebraniu Róży. Dorota Gardias zachwyciła fanów swoim głosem i wkrótce potem zaczęła rozwijać swoją pasję: wystąpiła podczas kilku koncertów, a niedawno wydała także własną piosenkę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dorota Gardias wydaje pierwszą piosenkę. "Nabrałam odwagi"
Dorota Gardias w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoich muzycznych marzeniach.

Dorota Gardias wspiera WOŚP. Można wylicytować... jej występ na weselu

Dorota Gardias postanowiła także wykorzystać swój talent to tego, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pogodynka wystawiła na licytację... swój występ wokalny na weselu. Gwiazda zapowiedziała, że zaśpiewa trzy piosenki do wybranego podkładu muzycznego lub akompaniamentu zespołu. Pogodynka ma jednak pewne wymagania.

Wesele, na którym wystąpi, może odbyć się w dowolnym terminie, jednak musi on zostać wyznaczony maksymalnie do końca roku. Jeśli uroczystość będzie w miejscu, które będzie oddalone więcej niż 200 kilometrów od Warszawy — zwycięzca aukcji będzie musiał pokryć koszty jej dojazdu do sali. Również w geście licytatora będzie zapewnienie jej noclegu oraz wyżywienia.

"W tym roku mam coś wyjątkowego na aukcję, ostatnio się rozśpiewałam, więc postanowiłam na licytację przekazać występ wokalny, ale niezwykły ponieważ chcę zaśpiewać u kogoś na weselu! To może być prezent ślubny albo sami możecie taki występ sobie wylicytować" - tłumaczy w swojej ofercie Dorota Gardias.

Obecnie koszt występu Doroty Gardias na weselu wynosi już ponad 1500 złotych, a cena rośnie z godziny na godzinę. Pieniądze ze zbiórki na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na walkę z sepsą. Link do aukcji Doroty Gardias znajdziesz tutaj.

Dorota Gardias od zawsze kochała śpiewać. "To moja największa pasja"

Dorota Gardias tuż po odpadnięciu z programu "Mask Singer" udzieliła nam wywiadu, w którym zaznaczyła, że śpiewanie zawsze było jej największą pasją. Gwiazda, jeszcze zanim została pogodynką, zarabiała na życie, właśnie stając za mikrofonem. Niedawno Dorota Gardias zaprezentowała fanom swój pierwszy utwór, który został specjalnie dla niej napisany jeszcze przed tym, jak wystąpiła w muzycznym show telewizji TVN.

- Naprawdę kocham śpiewać, bawię się tym. Nie mam większych ambicji, by teraz nagle zostać piosenkarką i nagrywać płyty, chociaż to, co widzę w moich mediach społecznościowych, ten odzew fanów, bardzo mnie do tego motywuje. Jak skończyłam 40 lat, to obiecałam sobie, że będę spełniać swoje marzenia: zdobyłam kilka górskich szczytów, kupiłam działkę na wsi, by wybudować tam stodołę i... pomyślałam także o piosence - powiedziała.

Pogodynka dodała, że muzyka była zawsze obecna w jej życiu.

- W moim domu od zawsze było dużo muzyki i ja naturalnie w tym dorastałam. Na początku uczył mnie śpiewać tata, potem poszłam do szkoły muzycznej i tak naprawdę od dziecka aż do momentu rozpoczęcia pracy w TVN, śpiewałam cały czas: chodziłam na chór, występowałam w kilku zespołach w tym jednym rockowym. Traktowałam wówczas śpiewanie jako źródło zarobku. Po przejściu do telewizji los potoczył się trochę inaczej, ale muzyka ciągle jest obecna w moim życiu. W domu mam: pianino, gitarę soulową, gitarę klasyczną, skrzypce, mikrofon, piec pod gitarę i odpowiednie nagłośnienie. To jest moja największa pasja, ale nigdy nie było dobrej okazji, by się w pełnej krasie zaprezentować. Aż do teraz — zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości