Dorota Szelągowska przyznała się do nałogu. Boi się jego skutków

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska o nałogu
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska podzieliła się przemyśleniami na temat swojego nałogu. Papierosy towarzyszą jej na co dzień i są swego rodzaju nagrodą. Dopiero po wypaleniu kolejnej sztuki zaczyna myśleć o konsekwencjach. A te mogą być bezlitosne — szczególnie w przypadku projektantki.

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej popularnych i lubianych gwiazd stacji TVN. Od lat pojawia się na ekranach telewizorów, powracając z kolejnymi formatami o tematyce wnętrzarskiej — "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Stale też pozostaje w kontakcie z fanami na Instagramie, a skrawkami prywatności dzieli się w coraz bardziej szczerych wywiadach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Kalczyńska o posiadaniu sławnych rodziców. Czy to pomaga w karierze?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska przyznaje się do nałogu. Wie, że konsekwencje mogą być tragiczne

Ostatnimi czasy jednym z tematów, na który Dorota Szelągowska wypowiada się najczęściej, jest stan zdrowia jej mamy. Stąd też zapewne refleksja na temat własnego trybu życia. Prowadząca przyznaje się do nałogu, który w jej przypadku jest wyjątkowo niebezpieczny.

"Oczywiście, że się boję. Jestem przerażona. Jestem osobą palącą, która zdaje sobie sprawę z konsekwencji palenia, która nie chce już palić. Jestem osobą uzależnioną od papierosów i choroby związane z używkami są czymś koszmarnym, nie oszukujmy się"- tłumaczyła w rozmowie z Plotkiem.

Projektantka przyznała też, że wcale nie myśli o tym w momencie, kiedy pali. Refleksja przychodzi dopiero, gdy papieros jest już niedopałkiem.

Niemniej w życiu projektantki pojawiły się ostatnio i zdrowe nawyki. Gołym okiem widać, że Dorota Szelągowska zadbała o figurę. Zapytana o to, tłumaczyła, że jest to wynik liczenia kalorii i nieznacznego ich deficytu w codziennej diecie. Do tego ćwiczenia, zdrowe posiłki i efekt gotowy.

Choroba Katarzyny Grocholi

Przemyślenia na temat własnego stanu zdrowia Doroty Szelągowskiej są zapewne podyktowane problemami sławnej mamy. Katarzyna Grochola nie pierwszy raz zmaga się z rakiem prawego płuca. Tym razem nawrót choroby wiązał się z koniecznością dwóch poważnych operacji. Aktualnie pisarka przechodzi rekonwalescencję i kolejne testy na obecność nowotworu.

Autorka może liczyć na wsparcie rodziny, w tym przede wszystkim właśnie na Dorotę Szelągowską. W ostatnim czasie na instagramowych profilach obu pań pojawia się mnóstwo rodzinnych ujęć. Wśród nich większość to ujęcia niekłamanie szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

Na początku roku Katarzyna Grochola sama zabrała głos w temacie choroby. Z tego, z czym się mierzy, zwierzyła się Dorocie Wellman.

"Jestem potwornie słaba, niestety. Nikt mnie nie uprzedził, że operacje na płucach są najbardziej krwawe i najdłużej się po nich dochodzi do siebie" - tłumaczyła w "Dzień Dobry TVN".

Niemniej dzisiaj w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia społecznej aktywności pisarki. Niedawno wybrała się między innymi na marsz ulicami Warszawy, a także uczestniczyła w spotkaniu podczas targów książki na Stadionie Narodowym.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości