Justyna Żyła jest dumna z dzieci. Syn ma już 16, a córka 11 lat. Do kogo są podobni?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Justyna Żyła jest dumna ze swoich dzieci

Justyna Żyła rozwiodła się ze sławnym skoczkiem narciarskim w listopadzie 2018 roku. Rozstali się po 12 latach związku i z trudem dogadywali się w kwestii wychowania dzieci. Syn Jakub i córka Karolina pozostali pod opieką mamy. Justyna Żyła rozpoczęła świętowanie ich urodzin. Syn i córka przyszli na świat w podobnym czasie, dziewczynka pięć lat po swoim bracie. Jak wyglądają pociechy Justyny Żyły?

Justyna Żyła opublikowała na InstaStories archiwalne zdjęcia, które możemy zobaczyć również na jej profilu na Instagramie. Są to fotografie jej syna Jakuba. Chłopak przyszedł na świat 31 stycznia 2007. W tym roku skończył więc 16 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Justyna Żyła uczciła 16. urodziny syna

Justyna Żyła pokazała na InstaStories zdjęcie syna z dzieciństwa, które można zobaczyć również poniżej. Napisała tylko, że dzień jego narodzin był dla niej jednym z najpiękniejszych momentów w życiu. Rok temu o tej samej porze opublikowała wzruszający wpis o synu.

15 lat temu jako młoda, wystraszona dziewczyna, dostałam na ręce swojego 'naleśniczka'. Od początku uczyliśmy się siebie poznawać i uczymy dalej, a z dnia na dzień jesteśmy coraz to bardziej zagranym teamem. Kuba pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Bez względu na wszystko wspieramy i będziemy cię wspierać. Jestem dumna, że taki fantastyczny człowiek mówi do mnie mamo. Kocham Cię

Syn Justyny Żyły i Piotra Żyły jest bardzo podobny do swojej mamy. Odziedziczył po niej delikatną urodę. Była żona skoczka narciarskiego nie udostępnia w sieci aktualnych zdjęć dzieci. U Piotra Żyły też ich nie znajdziemy.

Justyna Żyła o córce. Karolina będzie miała 11 lat

Justyna Żyła już za kilka dni będzie miała kolejny powód do radości. Po celebrowaniu urodzin syna pora na jej córkę. Karolina urodziła się 4 lutego 2012. Rośnie na piękną kobietę. W zeszłym roku jej mama opisała, jaka jest jej pociecha.

"Masz w sobie: małego diabełka, rozczulającą księżniczkę o oczach kota ze Shreka i pyskatą buźkę również, ale każda z tych różnych twarzyczek czyni cię jedyną i niepowtarzalną. Charakterek na równi po mamie i tacie" - zdradziła Justyna Żyła.

Justyna Żyła o rozstaniu z Piotrem Żyłą

Dwa lata temu Justyna Żyła opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przedstawiła relację z byłym mężem i jego kontakt z dziećmi. Kobieta przyznała, że zachowanie jej i Piotra Żyły po zakończeniu małżeństwa stwarzało toksyczną atmosferę. Dodała, że zgodziła się na życie u boku sportowca, wiedziała, że to on będzie się realizował zawodowo, a ona zostanie z dziećmi w domu. Justyna Żyła po latach postanowiła, że teraz czas na to, aby ona mogła się realizować.

Kobieta opisała też, co przeszkadzało jej dzieciom w kontakcie z ojcem.

"Piotrek odwiedzał dzieci, kiedy chciał, zawsze miał otwarte drzwi, a dzieci cieszyły się na wizytę ojca. Do pewnego momentu. Miały tylko jedną prośbę - podczas spotkań nie chciały widywać nowej partnerki taty. Czy to dużo? Każdy potrzebuje czasu, nawet dzieci albo tym bardziej dzieci [...] Pomimo próśb dzieci czas spędzali w czwórkę" - narzekała w oświadczeniu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości