Marek Kuliński z "HP" ma dziewczynę. "Bardzo ciężko zdobyć moje serce" [TYLKO U NAS]

Marek Kuliński dołączył do "Hotelu Paradise"
Marek Kuliński dołączył do "Hotelu Paradise"
Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7
Marek Kuliński to jeden z uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". Choć pojawił się w panamskiej willi już w trakcie gry, szybko zaskarbił sobie sympatię mieszkańców i widzów przed telewizorami. W programie nie udało mu się nawiązać romantycznej relacji i jak sam podkreślał, od dawna boryka się z problemami z zaufaniem. Niedawno jednak coś się zmieniło. W mediach społecznościowych pojawiło się jego zdjęcie u boku tajemniczej nieznajomej. W rozmowie z nami opowiedział o nowej relacji.

Marek Kuliński rozmowę z nami zaczął od stwierdzenia "bardzo ciężko zdobyć moje serce". Jak jednak pokazują zdjęcia, uczestnik "Hotelu Paradise" postanowił zaangażować się w nową relację. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise". Marek Kuliński daje popis umiejętności wokalnych
Marek Kuliński z 6. edycji "Hotelu Paradise" wzbudza niemałe zainteresowanie internautów. Fani show twierdzą, że głos uczestnika przypomina swoją barwę brzmienie jednego z gwiazdorów disco polo. Marka nie trzeba było dwa razy prosić! Zaśpiewał fragment weselnego hitu.
Źródło: YouTube TVN7

"Hotel Paradise 6" Marek Kuliński ma nową partnerkę?

Marek Kuliński to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników "Hotelu Paradise". Z dużą pewnością głosił swoje poglądy i starał się rozgrywać losami pozostałych mieszkańców. Niedawno na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z tajemniczą kobietą. W rozmowie z nami zdradził, czy w końcu ktoś zajął jego serce.

- Bardzo ciężko jest zdobyć moje serce. W ostatnich latach bardzo dużo przeżyłem, więc bardzo ciężko otwieram się uczuciowo. Od dłuższego czasu uczę się tego na nowo, a z jakim skutkiem? Zobaczymy. Jak się poznaliśmy? W bardzo prosty sposób - na squashu. Znamy się ok. 3 lat - powiedział. 

Marek Kuliński z "Hotel Paradise" o związkach 

Uczestnicy "Hotelu Paradise" tuż po zakończeniu emisji show zaczeli informować internautów o swoim bujnym życiu uczuciowym. Niestety nie wszystkim udało się znaleźć godną zaufania miłość i zgodnie patrzeć w tym samym kierunku. Marek Kuliński w rozmowie z nami wyjaśnił, że choć rozpoznawalność ma swoje plusy, znacznie ciężej znaleźć w swoim otoczeniu osobę, która ma wobec nich czyste intencje. 

- Odkąd jesteśmy rozpoznawalni (wypowiem się za całą grupę) łatwiej nam o relacje, ale ciężej o szczere intencje wobec nas. Dlatego niektórzy z nas bazują głównie na starych relacjach jeszcze przed całą rozpoznawalnością - wyjaśnił.

Marek Kuliński z "HP 6"
Marek Kuliński z "HP" jest w związku?
Marek Kuliński z "HP 6"
Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości