Dzieci Tatiany Okupnik wystąpiły w jej nowym teledysku. Zobacz klip do "Puzzli"

Tatiana Okupnik pokazała dzieci w nowym teledysku
Tatiana Okupnik pokazała dzieci w nowym teledysku
Źródło: MWMEDIA
Tatiana Okupnik wraca do branży muzycznej po kilku latach przerwy, podczas których poświęcała się macierzyństwu. Piosenkarka zamierza kontynuować karierę muzyczną, dlatego wypuściła właśnie nowy klip do utworu "Puzzle". W teledysku wystąpiły jej dzieci.

Tatiana Okupnik przez sześć lat była związana z zespołem Blue Café. Później postawiła na karierę solową, którą postanowiła odłożyć na rzecz życia rodzinnego. Piosenkarka jest spełnioną mamą sześcioletniej Matyldy i pięcioletniego Tymka, którzy wystąpili w jej nowym teledysku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

czt11
Tatiana Okupnik o macierzyństwie i przerwie w muzyce

Tatiana Okupnik wraca do muzyki

Tatiana Okupnik w nowej piosence swoje życie określa mianem "puzzli", które wcale niełatwo jest ułożyć. Nowym singiel ma symbolizować rozpoczynający się etap jej kariery. "Puzzle" to kolejny po "Mama idzie w długą" utwór, jakim wokalistka wraca do muzyki. Tatiana Okupnik nie ukrywa, że przez te siedem lat przerwy w karierze zmieniło się jej podejście nie tylko do życia, ale i do tworzenia. Artystka w nowych tekstach postanowiła pisać wprost o odczuciach i dziś, po raz pierwszy, czuje się dumna z tego, co udało jej się stworzyć.

Wszystkie teksty krążą wokół tematu zmian, kto dał mi największy power, jak ogromna potrafi być miłość do dziecka i jednocześnie, że człowiek-rodzic musi na nowo się ułożyć. O tym opowiada na przykład utwór "Puzzle". Pierwszy raz mogę powiedzieć, że jestem dumna z siebie [...] To jest chropowate szczęście. Tak jest w życiu. Bywa cudownie, a czasem trzeba zacisnąć zęby...
- mówiła Tatiana Okupnik w rozmowie z Olivierem Janiakiem w programie "Co Za Tydzień".

Teledysk do "Puzzli" jest już dostępny w serwisach streamingowych. Klip ma bardzo oszczędną formę. Artystka postanowiła wystąpić z dwójką swoich dzieci, które w ten sposób zadebiutowały w mediach.

Tatiana Okupnik o trudach macierzyństwa

Tatiana Okupnik nie boi się poruszać tematów związanych z połogiem i trudami macierzyństwa. Niedawno zdecydowała się opowiedzieć kobietom o swoich problemach. Artystka zdobyła się na szczerość i powiedziała o traumatycznym porodzie, długiej rekonwalescencji i walce o powrót do zdrowia. Wokalistka jednocześnie podkreśliła, że ciąża była jej świadomym wyborem. Nie spodziewała się jednak tego, co wydarzyło się potem.

Kiedy zachodziłam w ciążę, świadomie podejmując decyzję, że jestem gotowa, żeby być mamą, nie spodziewałam się, że ta przerwa będzie trwała aż tyle. Chciałam się wyciszyć, oddalić, przede wszystkim dla samej siebie. Dać sobie przestrzeń, żeby nie było komentarzy
- mówiła Tatiana Okupnik w rozmowie z Olivierem Janiakiem w programie "Co Za Tydzień".

Tatiana Okupnik w mediach społecznościowych i w wywiadach wyjaśniła powód swojego zniknięcia. Wokalistka podkreśla, że początkowo zrobiła to dla siebie, nie spodziewając się, jak wiele dobrego mogą spowodować jej słowa.

Powiedziałam na głos o komplikacjach i depresji, i zrobiłam to dla siebie. Żeby sobie ulżyć, pozbyć się tego wstydu bezsensownego, głupiego i nieadekwatnego do sytuacji. Wiem, że po drugiej stronie jest masa dziewczyn, których rodziny nie będą w stanie zrozumieć tego, że agresja, frustracja i płacz wynikają ze zmian, które dzieją się w ich głowach. Nie zawsze pod wpływem hormonów. Trzeba szybko reagować. To są problemy do zaopiekowania się i trzeba to robić dość szybko
- wyjaśniła Tatiana Okupnik w wywiadzie.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości