Ed Sheeran ponownie został ojcem. Znamy płeć dziecka

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Ed Sheeran został ponownie ojcem

Ed Sheeran na Instagramie podzielił się z internautami radosną nowiną. Jego ukochana urodziła drugie dziecko. Muzyk przez jakiś czas trzymał tę informację w tajemnicy. Teraz wyjawił płeć dziecka. "Jesteśmy w niej zakochani" - napisał.

Ed Sheeran od 2015 r. jest z Cherry Seaborn, z którą zaręczył się pod koniec 2017 r. Para pobrała się na początku 2019 r., a we wrześniu 2020 r. wokalista ogłosił, że został ojcem. Na świecie pojawiła się córka pary Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Jak się okazuje, na świat przyszła także jego kolejna córka.

Ed Sheeran ponownie został ojcem

Ed Sheeran podzielił się z fanami radosną nowiną na Instagramie. Dodał zdjęcie białych, dziecięcych skarpetek i napisał:

"Chcemy Was wszystkich poinformować, że urodziła nam się kolejna piękna córeczka. Oboje jesteśmy w niej zakochani i jesteśmy przeszczęśliwi, że możemy być rodziną we czworo" - czytamy.

Ed Sheeran - kariera i rodzina

Ed Sheeran jest znanym muzykiem. Już w wieku czterech lat zaczął śpiewać w lokalnym chórze kościelnym. Niedługo później nauczył się grać na gitarze. W liceum zaczął pisać swoje pierwsze teksty piosenek. W 2005 r. nagrał swoje pierwsze utwory, a niedługo później przeprowadził się do Londynu, aby rozwijać swoją karierę.

Od tego czasu muzyk zaczął koncertować i zdobywać coraz większą popularność, a na jego koncie pojawiły się nawet pierwsze nagrody. W 2013 r. zaśpiewał piosenkę "I See Fire", która rozniosła się po całym świecie. Od tego czasu jego kariera nabrała tempa, a do jego najbardziej znanych utworów należą: "Perfect", "Bad Habits", "Thinking Out Loud", "Shape of You", "Bam Bam" czy "Perfect Symphony".

Muzyk jest też szczęśliwym ojcem i mężem. Poznał swoją przyszłą żonę jeszcze w szkole, kiedy miał zaledwie 11 lat. Po latach ich drogi się rozeszły, jednak kiedy w 2015 r. spotkali się podczas jednej z tras koncertowych muzyka, ich uczucie ożyło. Od tego czasu są nierozłączni i sprawdzają się w roli rodziców. Życzymy im wszystkiego dobrego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości