Edyta Górniak poznała dziewczynę Allana. "Jest skrępowana przy mnie"

Edyta Górniak poznała już synową
Edyta Górniak poznała już synową
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie wyznała, że poznała już dziewczynę syna. Piosenkarka wypowiadała się o partnerce Allana w samych superlatywach i zapewnia, że da dziewczynie trochę czasu na oswojenie się z faktem, kim jest matka jej ukochanego.

Allan Krupa jest jedynym dzieckiem Edyty Górniak ze związku z Dariuszem Krupą. 18-latek jakiś czas temu zaczął zajmować się muzyką, podobnie jak jego mama. Przybrał pseudonim Enso, pod którym wydaje raperskie utwory. Kilka tygodni temu nastolatek pochwalił się na Instagramie zdjęciem z dziewczyną.

Edyta Górniak poznała dziewczynę syna

Jakiś czas temu w rozmowie z "Super Expressem" Edyta Górniak po raz pierwszy skomentowała związek syna.

"Bardzo szczerze mówiąc, z zaskoczeniem obserwowałam jego rozwagę i ostrożność w podejściu do relacji. Z jednej strony jestem szczęśliwa, że nie szukał taniej rozrywki. Z drugiej obawiałam się, że widząc moje przepłakane lata, nie będzie chciał otworzyć dla nikogo swojej przestrzeni ani swojego serca" - powiedziała.

Dalej zaznaczyła, że odczuwa, że Allan poświęca jej coraz mniej czasu, ale życzy im jak najlepiej.

"Wygląda na to, że oboje są przy sobie szczęśliwi. Oczywiście przez to jest go dla mnie coraz mniej i muszę się do tego przyzwyczajać, bo jest to zupełnie nowe uczucie dla mamy... Ale chyba to także pozwoliło mi przedłużyć moją podróż. Jestem z powodu ich obojga bardzo szczęśliwa. Niech im się darzy!" - dodała.

Allan Krupa z dziewczyną
Allan Krupa z dziewczyną
Allan Krupa z dziewczyną
Źródło: Instagram/ensosynu

Edyta Górniak lubi dziewczynę Allana?

Tym razem Edyta Górniak w rozmowie z serwisem Jastrząb Post powiedziała, że poznała już wybrankę swojego syna.

"Poznałam, śliczna dziewczyna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest bardzo skrępowana przy mnie, bo ja bym chciała być taką normalną mamą jej chłopaka, ale trudno mi odegrać taką rolę zwykłości. Chciałabym bardzo i zawsze daję czas ludziom, bo wiem, że muszą się tak trochę oswoić" - zaznaczyła piosenkarka.

Przypomnijmy, że 14 listopada Edyta Górniak świętowała 50. urodziny. Z tej okazji jej syn złożył mamie wyjątkowe życzenia i pokazał kilka zdjęć sprzed lat.

"Moja mama, najbardziej OG artystka w historii, dziś przeżywa 50. rok stąpania po ziemi. Dawała ludziom emocje swoim głosem jeszcze zanim internet był ogólnodostępny dla człowieka. Kocham cię i wiem, że jeszcze razem podbijemy świat. Wszystkiego najlepszego!!!" - czytamy.

Allan Krupa złożył mamie życzenia urodzinowe
Allan Krupa złożył mamie życzenia urodzinowe
Allan Krupa złożył mamie życzenia urodzinowe
Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości