Edyta Górniak wiedziała wcześniej o rozwodzie Joanny Krupy. "Obiecałam, że będę ją wspierać"

Edyta Górniak
Edyta Górniak wiedziała już wcześniej o rozwodzie Joanny Krupy
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak w jednym z najnowszych wywiadów zwierzyła się, że o kolejnym rozwodzie Joanny Krupy wiedziała przed mediami. Gwiazda wspomniała również czasy, kiedy mieszkała z synem w Los Angeles, a modelka była jej sąsiadką.

Edyta Górniak jest uznaną polską artystką, która zyskała popularność w połowie lat 90. płytą "Dotyk". Gwiazda jakiś czas temu przeszła przemianę duchową, o której chętnie opowiada w wywiadach i mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Bovska otworzyła się na temat trudnych przeżyć. Poruszyła temat bezpłodności

Edyta Górniak utożsamiła się z sytuacją Joanny Krupy

Edyta Górniak niedawno udzieliła wywiadu serwisowi pomponik.pl, w trakcie którego została zapytana o rozwód Joanny Krupy. Gwiazda powiedziała, że o rozstaniu modelki wiedziała już wcześniej. Jak wspomniała, bardzo utożsamia się z jej sytuacją, gdyż sama przeszła rozwód, który również odbył się w blasku fleszy. W swojej wypowiedzi Edyta Górniak wróciła również do czasów, kiedy wraz z synem zamieszkali w Los Angeles, a Joanna Krupa była ich sąsiadką.

"Jestem bardzo wzruszona tym, że Joasia mi tak ufa, że zwierzyła mi się wcześniej, zanim musiała upublicznić tę wiadomość. Ja się z tą informacją troszeczkę oswoiłam. Obiecałam, że będę ją wspierać. Przeszłam też rozwód, także publiczny, więc myślę, że będę potrafiła ją wspierać. Jest mi przykro, że to jest kolejne rozstanie w jej życiu. Byłam obecna też przy tym pierwszym rozstaniu, bo my mieszkaliśmy wtedy z Allanem w Los Angeles, widzieliśmy się bardzo często" - powiedziała artystka.

Przy okazji Edyta Górniak wspomniała początek znajomości Joanny Krupy z Douglasem Nunesem. Jak mówi artystka, modelka bardzo odżyła po pierwszym rozwodzie, gdy poznała nowego partnera.

"Po paru miesiącach odżyła, zaczęła żyć tak normalnie, funkcjonować jak zwykle - zawsze zapracowana, kochająca, czuła, wspaniała dziewczyna. Nagle pojawił się mężczyzna. Wiecie, ona dostawała kwiaty prawie codziennie. [...] To był pierwszy mężczyzna, który zwrócił jej uwagę" - powiedziała.

Edyta Górniak
Edyta Górniak twierdzi, że wiedziała już wcześniej o rozwodzie Joanny Krupy.
Edyta Górniak
Źródło: MWMEDIA

Edyta Górniak odradza ślub swojemu synowi

Allan Krupa jakiś czas temu udzielił wywiadu serwisowi jastrzabpost.pl, w którym został poruszony ewentualnego przyszłego małżeństwa piosenkarki. Jak się okazało chłopak myśli o tym, aby ewentualna ceremonia odbyła się z dużym rozmachem, na dachu jednego z najwyższych wieżowców świata.

"Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa, to myślę, że tak, jestem gotów na ślub. Nawet, jak bym wygrał dzisiaj w Lotto, to bardzo chętnie. Każdy chłop chce zrobić coś spektakularnego, co nie? [...] Jak to miałoby się już wydarzyć, to powinno to być niesamowite i zapadłoby nam w pamięć do końca życia" - powiedział.

Edyta Górniak szybko w dosyć dosadny sposób skomentowała te słowa w rozmowie z portalem se.pl.

"Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi. Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności. Poza tym śluby są drogie, a rozwody jeszcze droższe" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości