Edyta Górniak zadzwoniła pod numer alarmowy. Reakcja operatora ją zdziwiła

Edyta Górniak
Edyta Górniak zadzwoniła pod numer alarmowy. Chodziło o niebezpieczną sytuację
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak niedawno doświadczyła niebezpiecznej sytuacji na jednym ze skrzyżowań. Gwiazda, chcąc zareagować, zdecydowała się zadzwonić pod jeden z numerów alarmowych. Całe zdarzenie relacjonowała w sieci.

Edyta Górniak zaczęła swoją przygodę z muzyką już jako młoda dziewczyna. Na początku swojej drogi artystycznej, będąc jeszcze nastolatką, zadebiutowała na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w znakomitym musicalu "Metro". Ten występ był dla niej przełomem i otworzył jej drogę do spektakularnej kariery muzycznej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #14 Kulisy programu "MasterChef"

Edyta Górniak zadzwoniła pod numer alarmowy

W minioną niedzielę Edyta Górniak znalazła się w niekomfortowej sytuacji. Gwiazda w trakcie prowadzenia auta przebywała na jednym ze skrzyżowań. Wokalistka w pewnym momencie zauważyła, że doszło do niebezpieczeństwa na drodze. Powodem była niesprawna sygnalizacja świetlna.

Edyta Górniak zaniepokojona tym, co zobaczyła, zdecydowała się podjąć działanie i zgłosić problem odpowiednim służbom, dzwoniąc na numer alarmowy. Jednak odpowiedź, którą otrzymała, wyprowadziła ją z równowagi. Rozmowę z operatorem rozpoczął syn piosenkarki Allan. Odpowiedź była zaskakująca.

"Rozumiem, proszę pana, ale to nie jest tak, że policja tam stanie" - powiedział głos w słuchawce telefonu.

Ta wypowiedź wyraźnie zdenerwowała Edytę Górniak, która postanowiła w kąśliwy sposób ją skomentować.

"Dzięki za pomoc. Dzięki! To jest w ogóle..."- zaczęła, jednak jej słowa zostały przerwane, a następnie gwiazda wybuchła śmiechem.

Edyta Górniak
Edyta Górniak doświadczyła niebezpiecznej sytuacji
Edyta Górniak
Źródło: Instagram @edytagorniak

Trudne relacje Edyta Górniak z siostrą

Konflikt między Edytą Górniak a jej siostrą, Małgorzatą Janik, ma korzenie w ich wspólnym dzieciństwie. Według niektórych źródeł przyczyną był brak wsparcia ze strony siostry, gdy piosenkarka była obrażana przez ojczyma. Poza tym siostra piosenkarki miała próbować skłócić ją z matką, co mogło być podyktowane zawiścią. Wszystko to doprowadziło do głębokiego urazu, który gwiazda miała w sobie przez lata.

Konflikt między siostrami nasilił się na tyle, że gdy Edyta Górniak wybierała chrzestną dla swojego syna, to nie Małgorzata, lecz niania otrzymała tę rolę. Wkrótce po tym zdarzeniu stosunki między siostrami były tak napięte, że nikt nie przewidywał ich pojednania. Jednak niespodziewanie doszło do niego wiele lat później.

Przełomem w ich relacjach okazał się rok 2017. Edyta Górniak bez wcześniejszego zapowiedzenia, odwiedziła rodzinę w Opolu podczas świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie to zaowocowało zgodą między siostrami. Rok później, kiedy ich matka ciężko zachorowała, siostry zaczęły lepiej się rozumieć. Edyta Górniak postanowiła wrócić z USA do Polski, aby wspólnie z siostrą opiekować się matką. Choroba rodzicielki zbliżyła je do siebie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości