Allan Krupa gorzko o tym, że okradł go ojciec. "Nie mam powodu, żeby szukać z nim relacji"

Allan Krupa gorzko o ojcu. Twierdzi, że go okradł
Allan Krupa gorzko o ojcu. Twierdzi, że go okradł
Źródło: MWMEDIA
Allan Krupa w najnowszym wywiadzie po raz kolejny opowiedział o konflikcie z ojcem Dariuszem Krupą. Syn Edyty Górniak wyznał, że nie chce mieć z nim nic wspólnego, ponieważ go okradł. "Nie odegrał w moim życiu pozytywnej roli" - powiedział.

Edyta Górniak była w kilku medialnych związkach. Na początku swojej kariery muzycznej spotykała się m.in. z Dariuszem Kordkiem, Dariuszem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą czy Adamem Sztabą. Blisko 20 lat temu piosenkarka związała się z Dariuszem Krupą, z którym w 2004 r. powitali na świecie syna Allana.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?
Magda Femme jest bohaterką najnowszego odcinka cyklu "W duszy mi gra". W rozmowie z Dominiką Kowalewską opowiedziała nie tylko o zawodowej drodze, ale również prywatności i macierzyństwie. Mając 37 lat, wokalistka urodziła córkę. Nel ma już 15 lat. Czy planuje pójść śladami mamy?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Allan Krupa o trudnej relacji z ojcem

Zakochani pobrali się w 2005 r., jednak po czterech latach Edyta Górniak ogłosiła separację. Ostatecznie w 2010 r. małżeństwo uzyskało rozwód. Od samego początku Allan Krupa nie miał dobrych relacji z ojcem, a wszystko przeważyły wydarzenia z 2014 r., kiedy to Dariusz Krupa spowodował wypadek.

Jadąc samochodem z niedozwoloną prędkością, potrącił 63-letnią kobietę, która zmarła na skutek poniesionych obrażeń. Wówczas został skazany na 6 lat pozbawienia wolności, a w 2020 r. został zwolniony warunkowo. Po wyjściu na wolność Dariusz Krupa chciał odnowić kontakt z synem, jednak bez powodzenia.

Allan Krupa nie chciał mieć nic wspólnego z ojcem, co napisał również jakiś czas temu w mediach społecznościowych po tym, kiedy jego ojciec udzielił wywiadu, w którym wyznał, że syn jest dla niego najważniejszy.

"To bardzo trudny temat, rozumiem, że Allan musiał bardzo to przeżyć, był chłopcem. Rozumiem, że może być na mnie zły, a nawet wściekły. Zadzwoniłem jednak i powiedziałem mu, że jestem, że go bardzo kocham i czekam, aż będzie gotów na rozmowę lub spotkanie. Muszę być cierpliwy, dziś to już mężczyzna, nie mogę mu niczego nakazać. Oprócz czekania, nic więcej nie mogę zrobić" - mówił Dariusz Krupa w rozmowie z "Faktem".

Dariusz Krupa, Edyta Górniak
Dariusz Krupa sprzedał mieszkanie. Miało należeć do Allana Krupy
Dariusz Krupa, Edyta Górniak
Źródło: MWMEDIA

Allan Krupa wyznał, że ojciec go okradł

Teraz Allan Krupa gościł w podcaście Żurnalisty. Panowie wrócili do tematu trudnych relacji syna Edyty Górniak z ojcem. Powiedział, dlaczego nie chce mieć kontaktu z ojcem.

"To jest chyba wiadome, że mój tata okradł nie tylko moją mamę, ale i mnie. W obecnym momencie życia on nie odegrał w moim życiu pozytywnej roli. Nie mam powodu, żeby gdzieś tam szukać z nim relacji. I te warunki to jest po prostu zwrócenie pieniędzy, które ukradł, jakby no to wtedy pogadamy" - powiedział.

O kradzieży wspomniała w ostatnim wywiadzie Edyta Górniak.

"Allan nie dostał ani złotówki alimentów przez wszystkie lata edukacji. Jestem jedyną osobą, która płaciła na całą jego edukację: przedszkola, szkoły międzynarodowe z językami. Niestety jestem jedynym rodzicem, który utrzymywał Allana. Na pewno byłoby nam łatwiej, gdyby był jeszcze partner. Ale ja się już przyzwyczaiłam do tego i uznałam, że lepiej jest po prostu zaaranżować swoje życie w taki sposób, żeby nie mieć żalu, że jestem samotnym rodzicem. Tylko zorganizować to życie w taki sposób, by pracować tyle, żeby pieniążków było tyle, ile potrzebne jest na wychowanie Allana, na jego edukację i wszystko, co jest podstawowe" - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Edyta Górniak z synem Allanem Krupą
Edyta Górniak z synem Allanem Krupą
Edyta Górniak z synem Allanem Krupą
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości