Emily Blunt płakała na planie filmu z Tomem Cruisem. Zwrócił się do niej w wulgarny sposób

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Tom Cruise wulgarnie "motywował" do pracy Emily Blunt

"Na skraju jutra" to amerykański fantastycznonaukowy film akcji z 2014 roku w reżyserii Douga Limana. W role głównych bohaterów wcielają się: Tom Cruise oraz Emily Blunt. Aktorka zdradziła, z czym nie radziła sobie na planie filmu. Ekranowy partner "pomagał" jej wziąć się w garść. Jednak jego metoda budzi sporo kontrowersji.

Tom Cruise i Emily Blunt partnerowali sobie w filmie z gatunku science fiction pt. "Na skraju jutra". Oboje mają na swoim koncie nagrody dla najlepszych aktorów. Amerykański aktor słynie z ról w filmach akcji i pracował już w naprawdę ciężkich warunkach. Rezygnuje nawet z pomocy kaskaderów, by samodzielnie wykonywać spektakularne, lecz niebezpieczne sceny. Emily Blunt miała kryzys podczas kręcenia scen w ciężkiej charakteryzacji. Jej filmowy partner nie okazał jej empatii.

Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór"
Tajemnice produkcji #1. Plan filmu Jana Holoubka "Doppelgänger. Sobowtór" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Emily Blunt o pracy na planie filmu z Tomem Cruisem

Emily Blunt podzieliła się zaskakującym wspomnieniem z pracy na planie filmu "Na skraju jutra". W podcaście SmartLess opowiedziała o tym, co sprawiło jej największą trudność. Tom Cruise chciał ją "zmotywować". Jednak zrobił to w kontrowersyjny sposób.

"Musieliśmy nosić ogromne zbroje. Byłoby idealnie, gdyby stworzono je metodą grafiki komputerowej w postprodukcji, ale zależało nam, żeby na ekranie można było odczuć ich obecność, aby były jak najbardziej rzeczywiste. Niestety były one niesamowicie niewygodne. Ważyły jakieś 40 kilogramów. Były dla mnie po prostu za ciężkie. Kiedy pierwszy raz założyłam cały ten sprzęt, zaczęłam płakać. Cruise nie wiedział, co ma ze mną zrobić. Powiedziałam mu, że nie jestem pewna, czy dam radę wziąć udział w zdjęciach w takim stanie. Bałam się tych nagrań" – wyznała w podcaście.

Tom patrzył na mnie przez jakiś czas i w końcu powiedział: "Daj spokój, przestań być taką ci*ą, dobrze?"

Emily Blunt powiedziała, że na początku była zaskoczona reakcją kolegi-aktora, ale później zaczęła się z niej śmiać.

"Na skraju jutra". O czym jest film? Gdzie obejrzeć?

"Na skraju jutra" to adaptacja light noveli Hiroshiego Sakurazaki. Reżyserem filmu jest nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej Doug Lima. Produkcja z 2014 roku dostarczyła widzom porządnej dawki zapierających dech w piersiach scen walk i pościgów. Akcja dzieje się w świecie przyszłości, który przypomina grę komputerową. Produkcja otrzymała 7 nominacji do Nagrody Saturna.

Opis filmu: w przyszłości obca rasa Mimików zaatakowała Ziemię, niszcząc wszystko na swojej drodze. Obcy zabijają miliony ludzi, którzy są skazani na porażkę mimo niespodziewanej wygranej pod Verdun. Major Bill Cage - w tej roli Tom Cruise ginie podczas swojej pierwszej bitwy, jednocześnie zabijając jednego z obcych. Wpada w pętlę czasu, bezustannie powtarzając ten sam dzień, który za każdym razem kończy się jego śmiercią. Spotyka Ritę Vrataski - Emily Blunt, bojowniczkę Sił Specjalnych. Okazuje się, że jakiś czas temu przytrafiło się jej dokładnie to samo. Rita i Cage łączą siły w celu pokonania wroga.

"Na skraju jutra" można obejrzeć onlinie w serwisie Player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości