Emily Ratajkowski w nietypowy sposób ogłosiła nowy związek. Jej partnerem to znany aktor i komik

Emily Ratajkowski potwierdziła związek z nowym partnerem
Emily Ratajkowski potwierdziła związek z nowym partnerem
Źródło: Getty Images
Życie uczuciowe Emily Ratajkowski jest obecnie tematem numer jeden amerykańskich mediów plotkarskich, a to wszystko za sprawą fotografii, która pojawiła się w mediach społecznościowych. Gwiazda bowiem przy pomocy nagiego selfie postanowiła potwierdzić swój nowy związek. Jak się okazuje, jej nowym chłopakiem jest znany aktor i komik.

Emily Ratajkowski jest amerykańską modelką polskiego pochodzenia. Gwiazda jak sama przyznaje, traktuje nasz kraj jak swój drugi dom. Publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w teledysku "Blurred Lines" Robina Thicke’a. Modelka wystąpiła również w klipie "Love Somebody" grupy Maroon 5. Pod koniec kwietnia 2022 roku w Polsce ukazała się książka gwiazdy "Moje Ciało".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik

Emily Ratajkowski na nagim zdjęciu z nowym partnerem

Emily Ratajkowski do niedawna była w związku z byłym partnerem Kim Kardashian — Petem Davidsonem. W listopadzie ubiegłego roku jednak ich relacja uległa zmianie. Wspomniani zdecydowali się zrezygnować ze związku na rzecz przyjaźni. Jak się okazuje, serce modelki nie pozostało wolne na długo. Od kilku tygodni jest bowiem widywana w towarzystwie innego mężczyzny.

Nowym partnerem gwiazdy jest amerykański komik i muzyk Eric André, z którym została przyłapana w styczniu na wspólnej wymianie czułości. Para pojawiła się również wspólnie na jednym z meczów NBA, a nawet wyjechała razem na wycieczkę na Kajmany, gdzie nie szczędzili sobie pocałunków. Na tym jednak nie koniec, gdyż w walentynki na Instagramie ukazało się wspólne nagie zdjęcie pary, które wstawił na swój profil komik.

Na temat nowej relacji modelki natychmiast zaczęły rozpisywać się amerykańskie media. Trzeba przyznać, że Emily Ratajkowski i Eric André wybrali niezwykle oryginalny sposób na ogłoszenie całemu światu łączącego ich uczucia.

Emily Ratajkowski w towarzystwie nowego partnera -  Erica André
Emily Ratajkowski w towarzystwie nowego partnera - Erica André
Źródło: Getty Images

Emily Ratajkowski nazywa Polskę drugim domem

Emily Ratajkowski niedawno pojawiła się z wizytą w Polsce, na temat czego było głośno w naszych mediach. (Pisaliśmy o tym tutaj) Jak się okazało, jej wizyta w naszym kraju była związana z pracą modelki. Gwiazda ucieszyła się z wizyty w Polsce i przy okazji zareklamowała na Instagramie swoją książkę "Moje Ciało".

Wspomniana publikacja jest zbiorem esejów poświęconych relacji kobiety z jej ciałem. Modelka opowiada w niej o swojej karierze w świecie mody. W książce nie mogło zabraknąć wspomnienia również o jej udziale w teledysku "Blurred Lines", który to przyniósł modelce międzynarodowy rozgłos. Jest również wątek jej relacji z najbliższymi.

Kilka miesięcy temu gościem "Dzień Dobry TVN" była mama modelki Kathleen Balgley, która w trakcie wywiadu przyznała, że Emily Ratajkowski nazywa Polskę swoim drugim domem. Nic więc dziwnego, że modelka zdecydowała o przetłumaczeniu swojej książki również i na nasz język. Mama gwiazdy w programie śniadaniowym opowiedziała również o historii swojej rodziny oraz życiu na emigracji.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości