Emily Ratajkowski przyleciała do Polski. Wiemy, jaki może być powód jej wizyty

Autor:
Norbert
Żyła

Emily Ratajkowski ponownie odwiedziła Polskę. Wcześniej modelka wielokrotnie w mediach wspominała o swoich korzeniach. "Cieszę się, że z powrotem jestem w Polsce" - napisała w swoich mediach społecznościowych. Przeczytajcie, z czym może być związana wizyta modelki w naszym kraju.

Emily Ratajkowski jest amerykańską modelką polskiego pochodzenia. Gwiazda szerszej publiczności dała się poznać dzięki wzięciu udziału w teledysku "Blurred Lines" Robina Thicke’a, a także "Love Somobody" Maroon 5. Modelka znana jest również ze swojej roli w serialu "iCarly", wystąpiła również w kilku filmach.

Powód wizyty Emily Ratajkowski w Polsce

Emily Ratajkowski w przeszłości była już kilka razy w naszym kraju, co w trakcie niedawnej wizyty w studiu "Dzień Dobry TVN" wyjawiła mama modelki - Kathleen Balgley. Wspomniana zdradziła wtedy również, że Polska jest dla modelki drugim domem.

Modelka oprócz powrotu w strony swoich korzeni miała również dodatkowy powód, aby odwiedzić Polskę. Jest nią wydana przez Emily Ratajkowski książka pt. "Moje Ciało" . Gwiazda w relacji na swoim koncie w serwisie Instagram opublikowała okładkę powieści.

"Cieszę się, że moja książka jest po polsku, a jeszcze bardziej ciesze się, że jestem z powrotem w Polsce!" - napisała pod zdjęciem modelka.

Emily Ratajkowski pokazała okładkę książki "Moje Ciało" Źródło: Instagram @emrata

Emily Ratajkowski wydała książkę. O czym jest?

Emily Ratajkowski wydała książkę "Moje Ciało" Publikacja doczekała się przetłumaczenia na język polski. Książka gwiazdy ukazała się na naszym rynku już pod koniec kwietnia ubiegłego roku. Teraz prawdopodobnie modelka przyleciała, aby promować swoje dzieło.

Sama publikacja to zbiór esejów poświęconych relacji kobiety z jej ciałem. Emily Ratajkowski opowiada w niej o swoich pierwszych krokach w świecie mody. Gwiazda na kartkach książki wspomina również o udziale w teledysku do piosenki "Blurred Lines". Nie zabrakło odniesień do kontaktów gwiazdy z jej rodzicami i wspomnień okresu dojrzewania.

Całkiem prawdopodobne, że Emily Ratajkowski odwiedzi polskie media, by opowiedzieć o swojej publikacji.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości