Monika Miller ma nowego partnera. "Nowy Rok z nim zapamiętam do końca życia" [TYLKO U NAS]

Autor:
Norbert
Żyła
Monika Miller o dziadku. Byli razem na konwencje fantasy

Monika Miller na swój profil w mediach społecznościowych dodała zdjęcia z Paryża. Na fotografiach wykonanych w stolicy miłości towarzyszył jej tajemniczy brunet. Gwiazda potwierdziła, że to jej nowy partner. Zapytaliśmy Monikę Miller o jej nową miłość i wspólne plany na przyszłość.

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera. Na jej temat zrobiło się w mediach głośno po tym, jak dziadek opublikował jej zdjęcie w mediach społecznościowych. Dziewczyna świetnie odnalazła się w show-biznesie, gdzie realizuje się m.in. jako alternatywna modelka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Monika Miller opowiedziała o nowym związku

Monika Miller podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami, na których pozuje z nowym partnerem. Para wybrała się na romantyczną podróż do stolicy Francji. Trudno o bardziej związane z miłością miejsce niż Paryż. Postanowiliśmy wypytać młodą gwiazdę o tajemniczego bruneta, który towarzyszy jej na zdjęciach.

- Mój związek to dosyć świeża sprawa [...] Na imię ma Pavlo. Poznaliśmy się poprzez wspólnych znajomych. Już na pierwszym spotkaniu bardzo zaiskrzyło. Drugie spotkanie to była impreza noworoczna, która też wyszła kompletnie przypadkowo i muszę przyznać, że ten Nowy Rok z nim chyba zapamiętam do końca życia - powiedziała nam modelka.

Dziewczyna zdradziła również, że jej nowy partner nie jest Polakiem, a pochodzi z Ukrainy.

- Mój chłopak umie mówić po polsku. My rozmawiamy ze sobą po angielsku, dlatego że dla mnie jest to wygodne i może przy mnie szlifować swój język. Mówi też po rosyjsku, po ukraińsku. Ja mówię po rosyjsku, więc dobrze się rozumiemy. Pavlo Pochodzi z Ukrainy, z miasta, które jest dosłownie godzinę od miejsca, w którym ja się urodziłam, czyli Kamieńca Podolskiego - dodała.

Monika Miller z nowym partnerem Monika Miller Źródło: Instagram @monika.milller

Monika Miller przedstawiła nowego partnera

Gwiazda opowiedziała także, że jej nowy partner w przeszłości robił karierę w branży fashion. Wspólne zamiłowanie do mody, które widać na dodanych przez Monikę Miller zdjęciach to tylko jedno z wielu podobnych zainteresowań pary.

- Nie tylko zna się na modzie, jest też modelem. Przynajmniej tak zaczynał od młodych lat właśnie w Paryżu [...] Zawsze wygląda lepiej niż ja, lepiej się ubiera. Ja jestem bardziej taka, że nie przykładam aż tak dużej uwagi do tego, jak się ubiorę. Połączyła nas też muzyka. On tworzy muzykę i jest super producentem. Jest geniuszem, jeżeli chodzi o muzykę! Łączy nas też zamiłowanie do gier komputerowych. [...] Mamy też ze sobą taki dobry układ, że kiedy on tworzy muzykę, ja siedzę z nim w studio i rysuję i milczę. Obserwuję ten proces - wymieniała gwiazda.

Na koniec zapytaliśmy Monikę Miller o to, czy jej dalsze życiowe plany są związane z Polską, czy może wraz z partnerem dopiero szukają swojego miejsca na ziemi.

- Wspólnych planów na razie nie mamy. Na razie zostaję w Polsce. Tym bardziej że moja praca tego wymaga. Natomiast Pavlo jest osobą, która bardzo dużo podróżuje do Azji, Dubaju, a szczególnie do Paryża [...] mieszkał w Barcelonie, mieszkał w Grecji... Także wydaje mi się, że jest osobą, z którą będę miała okazję zwiedzić świat - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości