Ewa Bem wspomina córkę. "Funkcjonowałam tylko dzięki lekom"

Ewa Bem
Ewa Bem wspomina córkę. "Funkcjonowałam tylko dzięki lekom"
Źródło: MW MEDIA
Ewa Bem wraz z mężem Ryszardem Sibilskim wspominają zmarłą córkę — Pamelę. Dziennikarka po dwóch latach walki z nowotworem mózgu zmarła, osierocając dwoje małych dzieci. "Przez dwa lata jej choroby i następne cztery funkcjonowałam tylko dzięki lekom. Dindi walczył o to, żebym nie zwariowała" - wyznała artystka w wywiadzie poświęconym pamięci córki.

Pamela Bem-Niedziałek pracowała dla stacji TVN jako dziennikarka, prezenterka i wydawca. Jej śmierć spowodowała, że Ewa Bem na lata wycofała się ze swojej działalności scenicznej. Jak wielokrotnie podkreślała, zaczęła też wątpić w wiarę, bo nie mogła zrozumieć, dlaczego tak młoda i piękna kobieta została skazana na cierpienie i śmierć. 

Ryszard Sibilski o zmarłej córce Ewy Bem

Ryszard Sibilski wyznał w rozmowie w magazynie "Pani", że moment, w którym wraz z Ewą Bem zrozumieli, że tracą Pamelę, był druzgocący. Musieli zrobić wszystko, by ulżyć jej w cierpieniu i trwać przy jej boku wiedząc, że nie ma już szansy na ratunek. 

"Zastanawiałem się, gdzie jest absolut, który pozwala na to, żeby odeszła młoda piękna kobieta" - powiedział mąż Ewy Bem. 

Pamela Bem-Niedziałek nazywała go "Dindi". Choć Ryszard Sibilski nie był jej biologicznym ojcem, traktowali się jak najbliższą rodzinę, żyli w zgodzie i wielkiej miłości. 

"Pamiętam pierwsze spotkanie z nią. Przytuliła się do mnie i zawładnęła moim sercem" - wspominał.

W Teatrze 6. Piętro odbyła się wystawa Anny Grzebielskiej
21 kwietnia 2022 roku w Teatrze 6. Piętro odbył się wernisaż wystawy Anny Grzebielskiej. Goście mogli oglądać niecodzienne prace, których motywem przewodnim była wolność. Autorka dzieł skupiła się na skrzydłach, które przedstawiła w różnej postaci. W rozmowie z nami przyznała, że marzy o tym, by każdy z nas mógł być wolny i nie bał się być tym, kim naprawdę chce. Anna Grzebielska nie ukrywała, że sama musiała pokonać kilka własnych lęków.

Choroba i śmierć - Pamela Bem-Niedziałek

Pamela Bem-Niedziałek chorowała także na anoreksję. Jej ojczym wkładał całą energię w to, by poprawić jej kondycję zdrowia i samopoczucie. Niestety, po kilku latach spokoju diagnoza nowotworu sprawiła, że życie Pameli Bem-Niedziółki całkowicie się zmieniło. 

Ewa Bem wyznała, że przez śmierć córki zatraciła swoją umiejętność rozmowy z Bogiem i wiarę w religię.

"Po śmierci Pamelki moja wiara się trochę rozkruszyła. I mam pewien problem w dialogu z Bogiem. Częściej wątpię, niż wierzę. Bo czy On naprawdę istnieje, skoro pozwala na takie nieszczęście?" – wyznała artystka w magazynie "Kobieta i życie".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości