Katarzyna Sokołowska pokazała swoje mieszkanie. Internauci zachwyceni wystrojem

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska pokazała swoje mieszkanie. Piękne wnętrze?
Źródło: MW MEDIA
Katarzyna Sokołowska to jedna z najbardziej znanych polskich reżyserek pokazów mody. Miłość do jej pracy można zauważyć także we wnętrzu pięknie urządzonego apartamentu w centrum Warszawy. W mediach społecznościowych pokazała, jak wygląda jej miejska willa.

Katarzyna Sokołowska od dawna jest obecna w mediach społecznościowych i show-biznesie, jednak z niezwykłą rozwagą podchodzi do tego, jak pokazuje swoją prywatność. Tym bardziej internautów cieszą każde wzmianki dotyczące tego, jak mieszka, żyje i czym zajmuje się w wolnym czasie. Jak wyglądają jej cztery kąty?

Katarzyna Sokołowska pokazała mieszkanie

Profil na Instagramie reżyserki pokazów mody przepełniają piękne zdjęcia i inspiracje. Wśród nich możemy znaleźć także fotografie, na których widać poszczególne części jej mieszkania. Katarzyna Sokołowska mieszka w jednym z najdroższych apartamentowców w samym sercu Warszawy, a z jej okien rozpościera się piękny widok na panoramę miasta i Pałac Kultury i Nauki.

Nowoczesna przestrzeń mieszkania Katarzyny Sokołowskiej pełna jest od różnorodnych materiałów, egzotycznych dodatków i akcesoriów. Półki pełne książek i magazynów, kwiaty i posążki wypełniają niemal każdy kąt. Ilość tekstyliów i ozdób dodaje pomieszczeniom charakteru, jednak wielkość apartamentu powoduje, że zachowana jest duża, wolna przestrzeń. 

Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o celach w życiu
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o celach w życiu
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o celach w życiu

Jak wygląda mieszkanie Katarzyny Sokołowskiej?

Internauci pod każdym zdjęciem, na którym widać, choć skrawek prywatnego mieszkania Katarzyny Sokołowskiej zostawiają dziesiątki komentarzy. 

"Klasa sama w sobie. Takie widoki o poranku to coś wspaniałego, zazdroszczę Pani tego" - napisała jedna z obserwatorek reżyserki pokazów mody. 

"Pani Katarzyno, zawsze marzyłam o takiej łazience. Wszystko jak z katalogu" - napisała inna, zachwycona wystrojem internautka. 

Katarzyna Sokołowska wielokrotnie była nazywana jedną z najlepiej ubranych Polek. Czy styl, w jakim urządziła swoje mieszkanie, również zasługuje na miano najlepszego? Zobaczcie, jak wygląda miejska willa gwiazdy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości